reklama

Pri Olympii začali budovať parkovisko, k budove pristavajú predajňu potravín

Vlastník nákupného centra Olympia na sídlisku Prednádražie začal s avizovanými úpravami verejných priestorov na pozemkoch pred budovou.

V rámci postupnej rekonštrukcie objektu vznikne pred Olympiou nové parkovisko s kapacitou do sedemdesiat áut s verejným osvetlením a prístavba nových priestorov, v ktorých umiestnia prevádzku potravín.

Predpokladáme, že stavebné práce budú zrealizované v priebehu šiestich mesiacov,“ uviedol zástupca spoločnosti Mina Livsmedel Juraj Trokan.

olympia-1
olympia-2
Priestor pred Olympiou poslúži na vybudovanie parkoviska

Súčasťou investičného zámeru v nákupnom centre je aj vybudovanie prístavby potravín v mieste odstráneného schodiska pri vstupe do prevádzky Slovenskej pošty.

Podľa predbežných informácií do Olympie sa chystá sieť Moja samoška.

Nad novými priestormi bude predĺžená existujúca pavlač, ktorú prekryjú strešnou konštrukciou. Konštrukčne a dispozične bude prístavba prepojená s existujúcimi priestormi objektu nákupného centra.

Medzi parkovacími miestami budú umiestnené ostrovčeky so zeleňou. Cez parkovisko povedie chodník pre chodcov, ktorý bude napojený na jestvujúci chodník pri objekte.

Realizácia nových parkovacích miest si vyžiada výrub stromov a kríkov pred nákupným centrom. Odstránené stromy nahradí investor novou výsadbou.

Ďalších 11 parkovacích miest plánujú umiestniť z bočnej strany budovy. Súčasťou riešenia statickej dopravy má byť aj vyznačenie 16 kolmých parkovacích miest za objektom obchodného centra.

Spoločnosť Mina Livsmedel pokračuje v postupnej rekonštrukciu technicky zastaralého objektu Olympie. Prvé rekonštrukčné práce v objekte uskutočnil vlastník už pred časom, ďalšie investície aj z pohľadu zlepšenia tepelno – izolačných vlastností budovy budú realizovať priebežne.

olympia-3

Ulož ako PDF
Napísal 28. januára 2014 10:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pri Olympii začali budovať parkovisko, k budove pristavajú predajňu potravín”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.