reklama

Pri hoteli Inka na Družbe plánujú rekonštrukciu opusteného objektu

Nenápadný dvojpodlažný objekt v priamom dotyku hotela Inka na sídlisku Družba plánujú prestavať.

Zámer trnavského podnikateľa Róberta Gálika je na začiatku stavebného konania. Z nevyužívanej budovy má vzniknúť objekt pre administratívu a služby.

Projektová dokumentácia rieši prestavbu jestvujúceho dvojpodlažného objektu, ktorý bol súčasťou pôvodného hotela Inka, a zároveň zmenu v užívaní stavby. V minulosti slúžili priestory objektu pre administratívu či ako krajčírska dielňa. V súčasnosti nie sú využívané.

inka

Ilustračné foto: maps.google.com

Investor podľa údajov stavebného úradu stavebnými úpravami plánuje zmeniť dispozíciu objektu. V mieste pôvodnej haly bude riešená vstavba oceľovej nosnej konštrukcie – stĺpov a stropnej dosky, ktorá rozdelí jeden priestor na dve podlažia.

Zároveň bude vybudované nové vnútorné schodisko a priečky, vďaka čomu vzniknú nové kancelárske priestory. Fasáde dá novú tvár zateplenie objektu.

Celková úžitková plocha dvoch podlaží budovy pre administratívu a služby má dosiahnuť takmer 800 metrov štvorcových.

Ulož ako PDF
Napísal 6. júla 2013 9:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pri hoteli Inka na Družbe plánujú rekonštrukciu opusteného objektu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.