reklama

Dopravní policajti chytili počas akcie 19 vodičov s alkoholom v krvi

Počas dvojtýždňovej celoslovenskej dopravno-bezpečnostnej akcie skontrolovali dopravní policajti na území v pôsobnosti KR PZ v Trnave 3430 vodičov.
Podľa informácií hovorcu krajského riaditeľstva Ľuboša Homolu 683 z nich prekročilo maximálnu povolenú rýchlosť, 19 vodičov jazdilo pod vplyvom alkoholu, 554 sa dopustilo ostatných porušení pravidiel cestnej premávky. Na mieste prišlo 57 vodičov o doklady.

„U vodičov, ktorí ‚nafúkali‘, sa zistené hodnoty pohybovali od 0,15 až do 1,25 mg/l. Z celkového počtu priestupkov bolo 189 vyriešených napomenutím a 15 priestupkov bolo oznámených na správny orgán príslušných ODI. Dopravní policajti naďalej zostávajú na cestách a budú dohliadať na bezpečnosť všetkých účastníkov cestnej premávky,“ poznamenal Homola.

Ulož ako PDF
Napísal 10. októbra 2010 18:19. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.