reklama

Majetková komisia odsúhlasila prenájom pozemku pre skatepark

Za kúpaliskom Relax, na okraji areálu trnavskej Slávie, plánuje postaviť Športový klub Street Sports so sídlom v Bielom Kostole športový areál pre skateboarding a inline skating.

Park plánujú umiestniť na mestských pozemkoch. Majetková komisia trnavského zastuputeľstva v januári tohto roku podmieňovala súhlas s prenájmom 10-árového pozemku vybudovaním prístupového chodníka.
Športový klub požiadal v júli mesto o pomoc pri spolufinancovaní výstavby 110-metrového chodníka, keďže v rozpočte na výstavbu skateparku s touto položkou nepočítali. Zástupcovia klubu poukazovali na skutočnosť, že náklady na jeho výstavbu majú navýšiť aj práce spojené s odpratávaním množstva stavebného odpadu.

Ilustračné foto: vertandstreet.com

Koncom septembra sa majetková komisia MZ žiadosťou klubu Street Sports opätovne zaoberala. Jej členovia rozhodli, že výpožičku pozemku pre výstavbu parku pre skateboarding a inlinové korčule navrhnú odsúhlasiť na októbrovom zasadnutí poslancov MZ bez podmienky vybudovania prístupového chodníka.

Ulož ako PDF
Napísal 12. októbra 2010 8:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Majetková komisia odsúhlasila prenájom pozemku pre skatepark”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.