reklama

Majetková komisia odsúhlasila prenájom pozemku pre skatepark

Za kúpaliskom Relax, na okraji areálu trnavskej Slávie, plánuje postaviť Športový klub Street Sports so sídlom v Bielom Kostole športový areál pre skateboarding a inline skating.

Park plánujú umiestniť na mestských pozemkoch. Majetková komisia trnavského zastuputeľstva v januári tohto roku podmieňovala súhlas s prenájmom 10-árového pozemku vybudovaním prístupového chodníka.
Športový klub požiadal v júli mesto o pomoc pri spolufinancovaní výstavby 110-metrového chodníka, keďže v rozpočte na výstavbu skateparku s touto položkou nepočítali. Zástupcovia klubu poukazovali na skutočnosť, že náklady na jeho výstavbu majú navýšiť aj práce spojené s odpratávaním množstva stavebného odpadu.

Ilustračné foto: vertandstreet.com

Koncom septembra sa majetková komisia MZ žiadosťou klubu Street Sports opätovne zaoberala. Jej členovia rozhodli, že výpožičku pozemku pre výstavbu parku pre skateboarding a inlinové korčule navrhnú odsúhlasiť na októbrovom zasadnutí poslancov MZ bez podmienky vybudovania prístupového chodníka.

Ulož ako PDF
Napísal 12. októbra 2010 8:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Majetková komisia odsúhlasila prenájom pozemku pre skatepark”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.