reklama

Zámer vybudovania stojiska pre päť podzemných kontajnerov na Prednádraží je v stavebnom konaní

Mesto Trnava pripravuje výstavbu polozapustených podzemných kontajnerov pre komunálny odpad pri obytných domoch na uliciach Mozartova 4 a Čajkovského 39 na sídlisku Prednádražie.

Navrhnutý priestor sa nachádza pod štítovými stenami dvoch činžiakov a v súčasnosti ho tvorí trávnatá plocha.

Mesto Trnava ako investor na základe predložených podkladov požiadalo špeciálny stavebný úrad o vydanie stavebného povolenia.

Reprofoto: Google Street View

Kontajnerové stojisko bude sprístupnené z chodníka od Čajkovského 39, vybudovaná bude manipulačná prístupová plocha.

Vymedzená plocha bude mať povrch z dlažby, dosiahne rozmery 6,7 x 4,9 metra, lemovaná bude zapusteným parkovým obrubníkom.

Pre obyvateľov bude k dispozícii celkovo 5 kontajnerov komunálneho odpadu – dva na komunány odpad, po jednom na plasty, papier a sklo.

Polozapustené podzemné kontajnery budú mať objem 5 metrov kubických, s výnimkou nádoby na sklo s objemom 3 metre kubické.

Súčasťou realizácie bude aj ručné presadenie troch stromov. Okolie stavby bude po jej ukončení upravené a vysadené trávou.

Ulož ako PDF
Napísal 26. mája 2020 9:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zámer vybudovania stojiska pre päť podzemných kontajnerov na Prednádraží je v stavebnom konaní”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.