reklama

V tomto roku má pribudnúť na Prednádraží 18 nových stojísk polopodzemných kontajnerov

Mesto Trnava vyhlásilo súťaž na vybudovanie 18 stojísk polopodzemných kontajnerov na komunálny a triedený odpad na sídlisku Prednádražie. Stojiská pribudnú v rámci tretej plánovanej etapy, menšia časť z nich vnzikne v rámci dokončenia druhej etapy.

Predpokladaná hodnota zákazky je stanovená na 539-tisíc eur s DPH, konečnú cenu však môžu znížiť predložené ponuky firiem vo verejnom obstarávaní.

Zákazka je rozdelená na dve časti, súťažiť sa bude päť stojísk kruhového tvaru a v druhej časti trinásť štvorcových stojísk.

Uchádzači môžu predkladať svoje ponuky do 3. marca 2021.


Polopodzemné kontajnery

Aktuálna investičná akcia je treťou etapou budovania nových moderných stojísk na Prednádraží a zároveň dokončuje aj druhú plánovanú etapu. V predchádzajúcich etapách v rokoch 2019 a 2020 vzniklo na sídlisku dvadsať nových stojísk.

Polopodzemné kontajnery by mali byť kompletne vybudované a odovzdané do užívania v prípade piatich kruhových do 3 mesiacov od podpísania zmluvy o dielo, trinásť štvorcových stojísk má víťazný úchádzať dokončiť do 5 mesiacov.

Nové kruhové polopodzemné kontajnery pribudnú na uliciach Mozartova 12, Botanická 8, L. Van Beethovena 17, L. Van Beethovena 7 a Šafárikova 9.

Trinásť stojísk štvorcového tvaru vybudujú v lokalitách Mozartova 10 (dve stojiská), Tajovského 20, Čajkovského 53, Čajkovského 25, Mozartova 13, L. Van Beethovena 23, Botanická 11, L. Van Beethovena 11, Šafárikova 15, Botanická 55, Gejzu Dusíka 60, Kornela Mahra 6 a Lomonosovova 3.

Polopodzemné kontajnery na komunálny a triedený odpad začala Trnava postupne budovať v jednotlivých častiach mesta v decembri 2016.

Ulož ako PDF
Napísal 4. februára 2021 9:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V tomto roku má pribudnúť na Prednádraží 18 nových stojísk polopodzemných kontajnerov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.