reklama

V Trnave pribudne v rôznych častiach mesta ďalších 11 stojísk polopodzemných kontajnerov

Trnavská samospráva súťaží dodávateľa výstavby jedenástich stanovísk pre umiestnenie polopodzemných kontajnerov na komunálny a triedený odpad.

Mesto Trnava pokračuje v postupnom budovaní polopodzemných kontajnerov. Na konci januára 2022 samospráva zverejnila podklady verejnej súťaže na dodávku a realizáciu celkovo 11 stojísk polopodzemných kontajnerov na komunálny a triedený odpad.

Predpokladaná hodnota zákazky je stanovená na 342-tisíc eur s DPH, konečnú sumu zrejme znížia ponuky uchádzačov vo verejnom obstarávaní. Uzávierka prekladania ponúk je stanovená na 1. marca 2022.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Nové stojiská vybuduje mesto v lokalitách Kalinčiakova (Hospodárska 92), Andreja Kubinu 7, 14, 21 a 22, Hospodárska 60, 88 a 95, na uliciach Jána Bottu 29, Rovná 2 a Veterná 36. Tu použijú jestvujúce kontajnery zo zrušeného stojiska na Olympijskej ulici.

Všetky polopodzemné kontajnery budú štvorcového tvaru, s výnimkou Hospodárskej 92 (Kalinčiakova), kde nainštalujú kruhové kontajnery.

Stavebné práce započnú až po ukončení verejnej súťaže a podpise zmluvy s vybraným uchádzačom, najskôr v priebehu jarných mesiacov 2022. Výstavba má trvať najviac tri mesiace od odovzdania staveniska zhotoviteľovi.

Ulož ako PDF
Napísal 1. februára 2022 10:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.