reklama

Mesto vysúťažilo zhotoviteľa jedenástich nových stojísk polopodzemných kontajnerov za takmer 330-tisíc eur

V Trnave pribudne jedenásť nových stojísk polopodzemných kontajnerov.

Mesto Trnava vysúťažilo zhotoviteľa jedenástich nových stojísk polopodzemných kontajnerov. Zmluvu na realizáciu stojísk získala na základe výsledkov verejného obstarávania trnavská spoločnosť Agrostav.

Predpokladaná hodnota zákazky bola stanovená na 342-tisíc eur s DPH, zmluva je podpísaná na celkovú sumu 329-tisíc eur s DPH.


Kontajnery zo zrušeného stanoviska na Olympijskej ulici umiestnia na Veternú 36

FOTO: trnava-live.sk

Nové stojiská vybuduje mesto v lokalitách Kalinčiakova (Hospodárska 92), Andreja Kubinu 7, 14, 21 a 22, Hospodárska 60, 88 a 95, na uliciach Jána Bottu 29, Rovná 2 a Veterná 36 (Zátvor). Tu použijú jestvujúce kontajnery zo zrušeného stojiska na Olympijskej ulici.

Všetky polopodzemné kontajnery budú štvorcového tvaru, s výnimkou Hospodárskej 92 (Kalinčiakova), kde nainštalujú kruhové kontajnery.

Stavebné práce majú trvať najviac tri mesiace od odovzdania staveniska zhotoviteľovi, započať by mali v priebehu jarných mesiacov.

Výstavu financuje mesto zo zdrojov vlastného rozpočtu.

Ulož ako PDF
Napísal 11. apríla 2022 10:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.