reklama

Na Prednádraží pribudne 20 stojísk polopodzemných kontajnerov na komunálny a triedený odpad

Na sídlisku Prednádražie postavia 20 stojísk polopodzemných zapustených kontajnerov. Stáť budú v osemnástich lokalitách.

Mesto Trnava na konci roka 2019 zverejnilo podmienky verejnej súťaže na realizáciu 20 stojísk polopodzemných kontajnerov na komunálny a triedený odpad.

Predpokladaná hodnota zákazky je 498-tisíc eur s DPH.

Ilustračné foto

Z vypracovanej projektovej dokumentácie vyplýva, že v rámci druhej etapy inštalácie polopodzemných kontajnerov na komunálny odpad na sídlisku Prednádražie budú moderné nádoby na odpady umiestnené na uliciach Čajkovského, Mozartova, Tajovského, Gejzu Dusíka, Jána Bottu, Lomonosovova a Bedřicha Smetanu.

Kompletnú mapku s presným umiestnením plánovaných stojísk nájdete na konci článku.

Na Prednádraží mesto v minulom roku inštalovalo v prvej etape stojiská polopodzemných kontajnerov na Čajkovského 9, Mozartovej 11, Botanickej a Gejzu Dusíka 18.

Lehota na podávanie ponúk záujemcov o účasť vo verejnej súťaži na dodávku a zhotovenie stojísk trvá do konca marca 2020.

V prípade podpísania zmluvy s vybraným zhotoviteľom tak možno predpokladať, že so stavebnými prácami sa začne najskôr v priebehu jarných mesiacov tohto roka.

V tretej etape, ktorá zatiaľ nemá presne určený termín realizácie, je na Prednádraží určených ďalších 15 lokalít.

Polopodzemné kontajnery začala Trnava postupne budovať v jednotlivých častiach mesta v decembri 2016.


Mapka stojísk polopodzemných kontajnerov na Prednádraží. Pre zväčšenie klikni na obrázok

Zdroj: Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 2. januára 2020 9:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.