reklama

Mesto vybralo v súťaži firmu na výstavbu 15 stojísk polopodzemných kontajnerov na Prednádraží

Mesto vybralo vo verejnej súťaži dodávateľa pätnástich stojísk polopodzemných kontajnerov na komunálny odpad na sídlisku Prednádražie.

V rámci druhej etapy projektu budovania polopodzemných kontajnerov na Prednádraží trnavská samospráva najskôr na konci roka 2019 zverejnila podmienky verejnej súťaže na 20 stojísk v predpokladanej hodnote 498-tisíc eur s DPH.

V marci 2020 došlo k úprave podmienok a radnica súťažila 15 stojísk na komunálny a triedený odpad v odhadovanej cene 361-tisíc eur s DPH.

Ilustračné foto

Do súťaže na vybudovanie stojísk sa prihlásili dvaja záujemcovia.

Víťazom sa stala stavebná spoločnosť REDOX-ENEX z Trenčína, ktorá ponúkla najnižšiu cenu 294-tisíc eur s DPH.

Z vypracovanej projektovej dokumentácie vyplýva, že v rámci druhej etapy inštalácie polopodzemných kontajnerov na komunálny odpad na sídlisku Prednádražie budú moderné nádoby na odpady umiestnené na uliciach Čajkovského, Mozartova, Tajovského, Gejzu Dusíka, Jána Bottu a Bedřicha Smetanu.

Nové polopodzemné kontajnery budú vznikať na Prednádraží postupne v jednotlivých lokalitách, stavebné práce majú byť ukončené v priebehu dvoch mesiacov prevzatia stavenísk.

Na Prednádraží mesto v roku 2019 inštalovalo v prvej etape stojiská polopodzemných kontajnerov na Čajkovského 9, Mozartovej 11, Botanickej a Gejzu Dusíka 18.

Ďalšie nové stojiská majú pribudnúť v rámci tretej etapy.

Polopodzemné kontajnery na komunálny a triedený odpad začala Trnava postupne budovať v jednotlivých častiach mesta v decembri 2016.


Mapka stojísk polopodzemných kontajnerov na Prednádraží s aktualizovaným zoznamom lokalít v rámci druhej etapy (15 stojísk). Pre zväčšenie klikni na obrázok

Ulož ako PDF
Napísal 3. júna 2020 8:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto vybralo v súťaži firmu na výstavbu 15 stojísk polopodzemných kontajnerov na Prednádraží”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.