reklama

Cesty Petra Šťastného: Z Quebecu cez Madeiru a Moskvu do Ružindola

„Pred dvoma týždňami som sa zúčastnil pochodu za návrat tamojších Nordiques do NHL v kanadskom Quebecu, pracovne som vycestoval na Madeiru, odtiaľ som letel za synom Yanom do Moskvy, kde oblieka dres slávneho klubu CSKA. A dnes som tu – medzi vami v Ružindole. A verte mi, tých pár chvíľ vo vašej komunite strávim veľmi rád,“ vyznala sa na úvod návštevy exhibičného zápasu medzi „Horným“ a „Dolným“ koncom Ružindola slovenská hokejová legenda Peter Šťastný.

Peter Šťastný s organizátorom akcie Igorom Moravčíkom

V priestoroch miestneho športového areálu vítal jedného z najúspešnejších slovenských hokejistov v histórii, dnes europoslanca, organizátor akcie Igor Moravčík. Sám za seba, rovnako aj za prítomných obyvateľov obce, vyjadril neskrývanú radosť nad skutočnosťou, že Peter Šťastný meral cestu z Bratislavy v čase svojho voľna, a aj napriek nevľúdnemu počasiu.

Hoci v úvode bývalý kapitán slovenskej hokejovej reprezentácie pripomenul, že si rád pozrie dobrý futbal v podaní miestnych straších aj mladších „pánov“, veľa času na sledovanie zápasu mu nezostalo. Od samého začiatku sa ocitol v obklopení žiadateľov o autogram či spoločnú fotografiu.
Profesionálne, no s úctou ku každému z nich, všetkým do jedného vyhovel.

Pohodový exhibičný zápas napokon skončil zmierlivo 7:7.

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 18. októbra 2010 15:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.