reklama

Aktivitou hýriaceho zlodeja odhalili trnavskí kriminalisti

Trnavskí kriminalisti zadržali v noci z pondelka na utorok 36-ročného Hlohovčana, ktorý je podozrivý z viacerých krádeží vlámaním v Hlohovci a Leopoldove.

Podľa krajskej policajnej hovorkyne Martiny Kredatusovej muž sa mal v júni vlámať do spoločných pivničných priestorov, odkiaľ ukradol rôzne ručné náradie a bielu elektroniku.
Tieto veci sa mu nepodarilo odpredať a tak ich zahodil v blízkosti Váhu. V októbri sa vlámal v jeden deň do piatich pivníc. Ukradol odtiaľ veci od topánok cez športové a rybárske potreby až po rôzne náradia. Jeho pozornosti neunikla ani kaviareň, odkiaľ odcudzil hotovosť, alkoholické a aj nealkoholické nápoje. Zo zdravotníckeho strediska si odniesol notebook a inú elektroniku. Z garáže rodinného domu v Leopoldove, kam sa dostal cez neuzamknuté dvere, odcudzil páchateľ elektrické náradie. Viacerých majiteľov tak poškodil o viac ako 4400 eur,“ zhrnula aktivity usilovného zlodeja v regióne M. Kredatusová.

Vyšetrovateľ muža obvinil z krádeží a porušovania domovej slobody, a spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie. Hlohovčanovi, ktorý bol už v minulosti odsúdený za majetkovú trestnú činnosť, hrozí trojročné väzenie.

Ulož ako PDF
Napísal 20. októbra 2010 13:35. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.