reklama

Vo štvrtok predvedú ukážky svojej činnosti dobrovoľní hasiči

Dobrovoľný hasičský zbor v Trnave pri príležitosti 142. výročia založenia hasičstva v Trnave Vás pozýva na stretnutie záchranných zložiek spojené s ukážkami ich činnosti.

Podujatie sa uskutoční vo štvrtok 4. novembra v priestoroch hasičskej zbrojnice Dobrovoľného hasičského zboru na Rybníkovej 8 v Trnave so začiatkom o 10. hodine.

Stretnutia sa zúčastnia zástupcovia Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave, Pohotovostného policajného útvaru v Bielom Kostole, Záchrannej zdravotnej služby Falck v Trnave, Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Trnave, Mesta Trnava, Mestskej polície mesta Trnavy a Dobrovoľného hasičského zboru v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 2. novembra 2010 9:18. Článok je zaradený do rubriky: Kam vyraziť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.