reklama

Vo štvrtok predvedú ukážky svojej činnosti dobrovoľní hasiči

Dobrovoľný hasičský zbor v Trnave pri príležitosti 142. výročia založenia hasičstva v Trnave Vás pozýva na stretnutie záchranných zložiek spojené s ukážkami ich činnosti.

Podujatie sa uskutoční vo štvrtok 4. novembra v priestoroch hasičskej zbrojnice Dobrovoľného hasičského zboru na Rybníkovej 8 v Trnave so začiatkom o 10. hodine.

Stretnutia sa zúčastnia zástupcovia Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave, Pohotovostného policajného útvaru v Bielom Kostole, Záchrannej zdravotnej služby Falck v Trnave, Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Trnave, Mesta Trnava, Mestskej polície mesta Trnavy a Dobrovoľného hasičského zboru v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 2. novembra 2010 9:18. Článok je zaradený do rubriky: Kam vyraziť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.