reklama

Kandidáti na poslancov MZ sa môžu bezplatne predstaviť na trnava-live.sk

Internetový portál trnava-live.sk ponúka všetkým kandidátom na post poslancov Mestského zastupiteľstva v Trnave v komunálnych voľbách (27. novembra) jedinečnú možnosť bezplatnej prezentácie vlastných volebných programov vo forme článku a fotografie.

Pri príležitosti volebnej kampane vytvárame samostatnú sekciu KOMUNÁLNE VOĽBY 2010. Prezentácia kandidátov bude rozdelená podľa jednotlivých volebných obvodov.

Článok o sebe a svojej kandidatúre (odporúčame maximálny rozsah A4 vo Worde) spolu s fotografiou a číslom volebného obvodu, v ktorom kandidujete, môžete posielať na e-mail poko(zav.)poko.sk.

Profily kandidátov budeme zverejňovať postupne vždy do 48 hodín od doručenia.
Avízo o zverejnení jednotlivých profilov kandidátov spropagujeme aj prostredníctvom našej facebookovej stránky, ktorú nájdete TU.

Internetový denník  trnava-live.sk zaznamenal v ostatných dvoch mesiacoch spolu takmer 50-tisíc návštevníkov, ktorí si prezreli viac ako 110-tisíc stránok.

Redakcia

Ulož ako PDF
Napísal 10. novembra 2010 3:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Komunálne voľby 2010, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kandidáti na poslancov MZ sa môžu bezplatne predstaviť na trnava-live.sk”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.