reklama

V Trnave otvorili nový obchod s biočajmi a biokorením, prvý na Slovensku

– INZERCIA –

Zastavili sme sa na kus reči v predajni BIOŠTÝL – zdravé potraviny na Štefánikovej ulici v Trnave. Už na prvý pohľad nás upútal vynovený interiér a príjemne nás oslovila bylinková vôňa.

Privítala nás konateľka Martina Valovičová a pri šálke výborného čaju sme jej položili pár otázok.

Povedze nám niečo bližšie o otvorení novej predajne.
– Spolu s našim partnerom firmou SONNENTOR sme otvorili nové oddelenie, nimi nazývané shop in shop, obchod v obchode. Už od vstupu vidíte nové sedliacke skrine, plné bylinných špecialít v najvyššej kvalite. Fungujú takto v Rakúsku, Čechách ale na Slovensku je prvý u nás, v Trnave.

Interiéry predajne Bioštýl na Štefánikovej ulici v Trnave

Prečo Trnava, a nie Bratislava?
– Blízkosť Trnavy a Čejkovíc, kde SONNENTOR vyrába biočaje a biokorenie i naša dlhodobá úspešná spolupráca dala vzniknúť myšlienke zariadiť predajný koncept Sonnentoru v našej predajni. Vybrali si našu predajňu v historickej Trnave a uprednostnili nás pred bratislavskými obchodnými centrami. Riaditeľ firmy Sonnentor Josef Dvořáček pri otvorení povedal: “Špecializované oddelenie čajov a korenia Sonnentoru umožňuje dávať priebeh emóciám a navodiť vzťah medzi spotrebiteľom na jednej strane a výrobcom i pestovateľom na strane druhej. Motto Sonnentoru DARUJEM TI ÚSMEV naozaj dýcha z interiéru obchodu.“

Priblížte nám, prosím, spoločnosť SONNENTOR.
– Spoločnosť SONNENTOR Slnečná brána je tradičný výrobca biočajov a biokorenia v najvyššej kvalite. Garancia kvality pri výrobe vychádza z pestovania na ekologických rodinných farmách a z veľmi úzkej spolupráce s miestnymi ekopoľnohospodármi, ktorí pre firmu pestujú bylinky a korenie. Preto sú produkty Sonnentoru prezentované v historických sedliackych skriniach, ktoré vďaka svojmu tradičnému pôvabu sprostredkovávajú zvláštnym spôsobom hodnoty, ako je pôvod, rodina, pokoj, skúsenosť a majú v histórii SONNENTORu dlhú tradíciu.

Výber je naozaj veľký, až človek dostáva chuť. A tie pútavé názvy.
– To je špecialita Sonnentoru. Čajové zmesi Anjel strážny, Tu rastie radosť, Pohladenie duše, či korenia Dobrá nálada, Šťastie, Energia potešia nielen vaše chute ale aj dušu.

Hovorí sa: na všetko vyrástla v prírode nejaká bylinka. Je to pravda?
– Múdrosť a sila sú staré ako ľudstvo samo. Preto Sonnentor predstvuje nové bylinné čaje pre potešenie duše i tela Zase dobre. Sedem bylinných čajových zmesí vás podrží v každej situácii.

Máte aj špeciálnu ponuku k Vianociam?
– Pre mnohých z nás je blížiaci sa advent tým najkrajším obdobím v roku. Sneh, vôňa ihličia z adventného venca a upečené vianočné dobroty nás napĺňajú radostným očakávaním Vianoc. Ku krásnej pohode neodmysliteľne patrí tiež šálka horúceho čaju. Najobľúbenejším predvianočným čajovým artiklom Sonnentoru sa stáva ADVENTNÁ SADA. V jednej krabičke sa nachádza 24 rôznych biočajov v nálevových vreckách. Určite poznáte čokoládové adventné kalendáre. Prečo tento rok nevyskúšať čajový?? V Adventnej sade nájdete pre SONNENTOR typické názvy čajových zmesí ako Anjel strážny, Dobrá nálada, Balzam na nervy, Knedľa v krku a na Štedrý deň ochutnáte Ježiškov nebeský čaj. Štyri nové čajové zmesi – Zimná pohoda, Hviezdny tanec, Pohladenie duše a Trblietajúce sa svetielko v pyramidálnych vreckách sa stávajú ozdobou vianočnej ponuky biopredajní. Ich exkluzivitu podtrhuje atraktívne balenie v plechových dózach. Produkty Sonnentoru sa stali vďaka svojim reprezentatívnym a kreatívnym obalom vyhľadávaným darčekovým artiklom a nájdete ich v darčekových vianočných košoch mnohých firiem, ktoré vsadili na kvalitu a regionálnosť.

Pripravujete aj ochutnávku?
– Áno, úvodná už prebehla. Termín ďalšej bude zverejnený na našej stránke www.biostyl.sk.
Veríme, že záujemci o zdravé prírodné produkty ocenia nielen úžitok a kvalitu, ale i radosť, ktoré budú mať z nákupu týchto bioproduktov.

Ulož ako PDF
Napísal 22. novembra 2010 13:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.