reklama

Budúcnosť deťom odovzdala na turnaji symbolické šeky

Spartak Trnava mal v piatok zastúpenie na charitatívnom futbalom turnaji. Neinvestičný fond Budúcnosť deťom zorganizoval Benefičný futbalový turnaj firiem. V poradí už desiaty ročník tejto akcie sa usktutočnil v Kyma aréne v Hrnčiarovciach nad Parnou.

Podujatie svojou účasťou podporila aj bývalá Miss Československo Ivana Christová

Víťazom turnaja sa stal tím KTP Group Trnava, za ktorý nastúpil aj futbalista Spartaka Patrik Banovič. Talentovaného stopéra vyhlásili napokon za najlepšieho hráča podujatia. Patrik strávil jesennú časť v B-tíme, momentálne trénuje individuálne.

Dres družstva automobilky PSA Peugeot Trnava obliekol marketingový manažér andelov Marián Černý. Tímu dopomohol k solídnemu druhému miestu.

Budúcnosť deťom na turnaji odovzdala dva symbolické šeky. Sumu 1650 eur preinvestovali počas rokov 2009 a 2010 pre potreby Novorodeneckého oddelenia Fakultnej nemocnice v Trnave. Čiastku 3500 eur poukážu zástupcovia fondu na individuálne stavebné účty chovancom z detského domova v Trnave. Viac o aktivitách organizácie si môžete prečítať na www.buducnostdetom.sk.

(jak)
Foto: NF Budúcnosť deťomUlož ako PDF
Napísal 25. novembra 2010 2:47. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.