reklama

Aj počas tohtoročnej zimnej sezóny môžu fungovať exteriérové sedenia, nájomné bude symbolické euro

Rovnako ako pred rokom, mestské zastupiteľstvo odsúhlasilo návrh na prevádzkovanie exteriérových sedení v Trnave aj počas zimných mesiacov a za symbolické nájomné aj počas tohtoročnej zimnej sezóny.

Materiál na rokovanie poslancov predložil mestský úrad, dôvodom je snaha o zmiernenie negatívnych následkov pandémie pre prevádzky reštaurácií či kaviarní, ktoré museli obmedziť svoju činnosť.

Trnavské podniky budú môcť prevádzkovať exteriérové sedenia aj mimo bežnej sezóny v období od 16. novembra 2021 do 28. februára 2022 a za mesačné nájomné 1 euro.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Symbolické jednoeurové nájomné platili prevádzky v Trnave za exteriérové sedenia aj počas sezóny, ktorá je v Trnave stanovená od 1. marca do 15. novembra 2021.

Rovnaký postup zvolilo zastupiteľstvo aj vlani.

Počas sezóny po vypuknutí pandémie na jar 2020 aj v zimných mesiacoch schválili prevádzkovateľom terás náležiacim k reštauráciám, barom a kaviarniam nájomné za symbolické 1 euro mesačne.

Ulož ako PDF
Napísal 3. novembra 2021 6:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.