reklama

Trnavské podniky môžu prevádzkovať terasy do konca februára za symbolické euro

Mestské zastupiteľstvo odsúhlasilo návrh na prevádzkovanie exteriérových sedení v Trnave aj počas zimných mesiacov a za symbolické nájomné.

Materiál predložil mestský úrad v snahe o zmiernenie negatívnych následkov pandémie pre prevádzky, ktoré museli byť kvôli rozhodnutiu vlády a krízového štábu obmedziť svoju činnosť v interiérových priestoroch.

Ilustračné foto

Trnavské podniky budú môcť prevádzkovať exteriérové sedenie aj v období od 16. novembra 2020 do 28. februára 2021 a za nájomné 1 euro.

Už v apríli 2020 mestské zastupiteľstvo schválilo pre prevádzkovateľov exteriérových sedení jednoeurové nájomné s platnosťou od 1. marca do 15. novembra.

Ulož ako PDF
Napísal 4. novembra 2020 6:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.