reklama

V centre mesta pribudli dve nové prepojovacie komunikácie

V druhej polovici novembra odovzdali do užívania dve nové prepojovacie komunikácie v centre Trnavy.

Prostredníctvom investície súkromných spoločností postavili prepojovaciu komunikáciu medzi Hornopotočnou a Hollého ulicou. Nová cesta spolu s asi 20 novými parkovacími miestami vznikla v súvislosti s výstavbou hotela Holiday Inn a susediaceho polyfunkčného domu Leonardo.

Mesto Trnava dokončilo realizáciu prepojovacej cesty z rozoberateľnej dlažby, ktorá spája Pekársku a Hornopotočnú ulicu. Súčasťou investície bola aj výstavba dvoch desiatok spevnených parkovacích miest. V budúcom roku plánuje mesto vydláždiť aj ďalších asi 100 parkovacích miest na parkovisku za budovou hlavnej pošty pri Trnavskej univerzite.

Nová prepojovacia komunikácia pri Trnavskej univerzite:

Prepojovacia komunikácia Hollého-Hornopotočná:

Ulož ako PDF
Napísal 29. novembra 2010 16:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V centre mesta pribudli dve nové prepojovacie komunikácie”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.