reklama

V centre mesta pribudli dve nové prepojovacie komunikácie

V druhej polovici novembra odovzdali do užívania dve nové prepojovacie komunikácie v centre Trnavy.

Prostredníctvom investície súkromných spoločností postavili prepojovaciu komunikáciu medzi Hornopotočnou a Hollého ulicou. Nová cesta spolu s asi 20 novými parkovacími miestami vznikla v súvislosti s výstavbou hotela Holiday Inn a susediaceho polyfunkčného domu Leonardo.

Mesto Trnava dokončilo realizáciu prepojovacej cesty z rozoberateľnej dlažby, ktorá spája Pekársku a Hornopotočnú ulicu. Súčasťou investície bola aj výstavba dvoch desiatok spevnených parkovacích miest. V budúcom roku plánuje mesto vydláždiť aj ďalších asi 100 parkovacích miest na parkovisku za budovou hlavnej pošty pri Trnavskej univerzite.

Nová prepojovacia komunikácia pri Trnavskej univerzite:

Prepojovacia komunikácia Hollého-Hornopotočná:

Ulož ako PDF
Napísal 29. novembra 2010 16:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V centre mesta pribudli dve nové prepojovacie komunikácie”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.