reklama

Kde vás otestujú antigénom v Trnave? V ostatnom čase pribudli dve nové miesta, celkom sú tak štyri

Podľa údajov Ministerstva zdravotníctva SR k 8. februáru 2021 fungujú v Trnave štyri odberové miesta určené na antigénové testovanie.

Najnovšie pribudla možnosť získať test na Kalinčiakovej 27, odberové miesto prevádzkuje MEDISIL s.r.o. Prevádzka funguje od pondelka do soboty v čase od 8. do 16. hodiny.

Druhé z nedávno pridaných testovacích miest sa nachádza na adrese V Jame 6645/15 (priestory pre obchod a služby na prízemí pod obytnými domami za školským areálom), prevádzkuje ho PREVENTÍVA Klinika, s.r.o.

Aj tu podľa údajov ministerstva zdravotníctva prebiehajú odbery šesť dní v týždni, od pondelka do soboty, v čase od 8.30 do 16.30 hodiny.

Ilustračné foto

Ďalšie dve odberové miesta sú v prevádzke už dlhšie.

V Modranke na Sereďskej 131 funguje v Dome kultúry Medical Safe, s.r.o., otestujete sa tu od pondelka do piatku medzi 8. – 16. hodinou, podmienkou je rezervácia, ktorú vybavíte tu.

Odberové miesto prevádzkuje v Trnave aj Regionálny úrad verejného zdravotníctva. Prístupné je na Halenárskej 23, testujú každý pondelok, stredu a štvrtok vždy od 8. do 11. hodiny.

Testovanie vo všetkých mobilných odberových miestach je bezplatné, pripomína rezort zdravotníctva.

Ulož ako PDF
Napísal 8. februára 2021 12:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.