reklama

Rotvyn vyrobí vašu kuchyňu, spálňu, detskú izbu či kanceláriu na mieru

Reklamný článok

Nechať si vyrobiť akúkoľvek nábytkovú zostavu do domácnosti alebo kancelárie na mieru nemusí byť ani zďaleka takým problémom, ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad.

Ak vám z akýchkoľvek dôvodov nevyhovuje “konfekcia” predajní s nábytkom, neviete zohnať atypický kus nábytku alebo chcete mať kuchyňu či detskú izbu na sto percent podľa vlastných predstáv, ideálne je vyhľadať priamo výrobcu nábytku.
Ružindolská firma ROTVYN so sídlom na Mozartovej 2 v Trnave sa venuje výrobe kancelárskeho nábytku, kuchynských liniek, detských izieb, vstavaných skríň, výmene dvierok či pracovných dosiek už dostatočne dlhé obdobie na to, aby dokázala vyhovieť vašim želaniam a požiadavkám.

Predajňa Rotvyn v Casalle na Prednádraží

Podľa slov majiteľa firmy Ing. Juraja Šveca, ROTVYN dokáže vyrobiť prakticky každý kus nábytku s dôrazom na potreby a želanie klienta.
“Vyrábame na základe objednávky podľa konkrétnych potrieb zákazníkov, preto nemáme žiadne skladové zásoby vopred vyrobených nábytkových zostáv. Venujeme sa realizácii nových kuchynských liniek, ako aj rekonštrukcii dvierok či pracovných dosiek. Spolupracujeme s odborníkmi ako sú elektrikári alebo vodári, dokážeme sprostredkovať aj nákup vstavaných kuchynských spotrebičov,” hovorí Ing. Švec.

Doménou spoločnosti ROTVYN však nie sú iba kuchyne. Spôsobom od prvotného návrhu až po realizáciu a osadenie vám firma dodá aj zariadenie kancelárie, vyrobí detskú izbu, spálňovú zostavu, zariadi kaviareň či firemné priestory.
ROTVYN pre svojich zákazníkov vyrába aj postele, počítačové stoly, vstavané skrine. Všetko v konkrétnych a požadovaných rozmeroch a na mieru. Presne tak, ako zákazník potrebuje.

Kuchyňa z dielne firmy Rotvyn

“Často sa na nás obracajú zákazníci, ktorí potrebujú atypické zostavy alebo aj jednotlivé kusy nábytku. Pre nás ako výrobcu nie je problém realizovať prakticky akýkoľvek atypický kus nábytku. Na základe požiadavky sa s klientom poradíme a ponúkneme vhodné materiály,” konkretizuje Ing. Švec.

V svojej predajni na Mozartovej 2 (obchodné centrum Casalle na Prednádraží) ponúka ROTVYN široký sortiment tovaru do domácnosti – od vodovodných batérií, drezov, WC, sprchových kútov až po drobný rozličný tovar.

Viac informácií získate priamo v sídle firmy ROTVYN na Mozartovej 2 v Trnave, alebo na tel. číslach: 033/533 10 29, 0905 343 305, e-mail: svec.rotvyn@gmail.com.

Ďalšie fotografie výrobkov firmy Rotvyn:

Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2010 2:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Rotvyn vyrobí vašu kuchyňu, spálňu, detskú izbu či kanceláriu na mieru”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.