reklama

Nasnežilo pár centimetrov, doprava v meste uviazla

Husté sneženie komplikuje dopravu na celom území Slovenska.

V Trnave napadlo od popoludnia do večerných hodín asi 5 centimetrov snehu. Aj táto malá vrstva však úplne postačila k tomu, aby viazla doprava nielen na hlavných, ale aj vedľajších ťahoch na území mesta.

Bučianska ulica

Prejazd z jednej strany mesta na druhý trval v špičke približne jednu hodinu. V miernom „stúpaní“ na Bučianskej ceste pred čerpacou stanicou dokonca uviazol kamión. Problémy pohnúť sa z miesta mali aj niektorí vodiči na bývalom železničnom priecestí za cukrovarom na Cukrovej ulici.

Autá stáli v stredu podvečer v kolónach desiatky minút

Pomaličky sa posúvajúc v kolóne nedokázali pre kombináciu zľadovatelej cesty a letných pneumatík dostať svoje auto z miesta. Na Cukrovej sa preto v smere od Kopánky tvorili ešte väčšie kolóny ako obvykle.

Ulož ako PDF
Napísal 1. decembra 2010 17:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.