reklama

SWAN si pripomínal 10 rokov od spustenia internetu v Trnave vydareným večierkom

-inzercia-

Už tradične na záver roka si spoločnosť SWAN uctila svojich zákazníkov, partnerov, spolupracovníkov, zamestnancov a priateľov pozvánkou na slávnostný večierok. Ten tohtoročný sa uskutočnil v priestoroch trnavského hotela Holiday Inn v prítomnosti asi stovky pozvaných hostí.

Zľava moderátor akcie Ján Lešundák, Stanislav Verešvársky, Ivan Novotný a Michal Novotný

Tento rok je pre nás tak trochu v znamení desiatky. Presne pred desiatimi rokmi sme spúšťali prvé internetové pripojenie v meste najskôr pre našich kamarátov, aby sme  o pár rokov neskôr pripojili celú Trnavu. V desiatom mesiaci sa ženil môj brat Miško. Spomenul som si aj na slogan, vyzývajúci pred pár dňami venovať 10 minút pre svoje mesto. Ďakujem všetkým, vďaka ktorým sme to dotiahli s našim projektom až do úspešnej akvizície so spoločnosťou SWAN,“ uviedol v príhovore spoluzakladateľ trnavskej spoločnosti PEEM Ivan Novotný. PEEM pred tromi rokmi odkúpil práve SWAN.

Michal Novotný, súčasný šéf pobočky SWAN v Trnave, v krátkom príhovore zdôraznil, že akvizícia SWANU znamenala kontinuitu, modernizáciu technológií a ďalší rozvoj siete.
„Verím, že tak ako sa nám po akvizícii podarilo zachovať a aj mierne navýšiť počet zamestnancov, rovnako nám zostanú verní aj naši zákazníci. Prajem si, aby naše služby fungovali k našej spoločnej spokojnosti,“ vyslovil želanie M. Novotný.

Vystúpenie tanečnej skupiny eXotica

České rockerky Apples

Výkonný riaditeľ spoločnosti SWAN Stanislav Verešvársky pripomenul, že 10 rokov v živote spoločnosti znamená viac ako v živote človeka. „Desať rokov v živote firmy, to je už dospelý vek. Sedem rokov svoju firmu ťahali Ivan s Michalom sami, tri roky v tom ideme spoločne. Je potrebné pripomenúť, že služby, ktoré do Trnavy priniesli a rozvíjali, by dnes bez ich práce neboli na takej úrovni, ako je tomu dnes. Som veľmi rád, že sa nám v ostatno období podarilo zmodernizovať technológiu a prinášať tak našim zákazníkom stále kvalitnejšie služby,“ pripomenul S. Verešvársky.

Súčasťou vydareného predvianočného večierka bolo aj atraktívne vystúpenie tanečnej skupiny eXotica a českej dievčenskej rockovej kapely Apples.

SWAN privítal pozvaných hostí v priestoroch hotela Holiday Inn

Ulož ako PDF
Napísal 10. decembra 2010 2:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.