reklama

Pre plánované investičné akcie dôjde k dopravným obmedzeniam

Pre plánovanú výstavbu kanalizácie bude čiastočne uzavretá Bernolákova ulica. Podľa informácií Eleny Ursinyovej z referátu komunikácie kancelárie primátora, rozhodnutie o čiastočnej uzávierke vydal Obvodný úrad pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie v Trnave.

Ilustračné foto

„Práce sú rozplánované na štyri etapy. Prvá etapa sa uskutoční od 1. apríla do 30. mája, druhá etapa od 30. mája do 15. júla, tretia etapa od 15. júla do 30. augusta a štvrtá etapa od 30. augusta do 15. októbra 2011. Podľa postupu prác budú smerom z Bernolákovej ulice uzavreté ulice Žitná, Daxnerova, Železná, V. Paulíniho Tótha, Hattalova a Sasinkova. Vjazd na Žitnú a Železnú ulicu bude povolený z Vančurovej ulice, na Sasinkovu ulicu z Clementisovej ulice, na Daxnerovu, V. Paulíniho a Hattalovu bude vjazd povolený z Palárikovej ulice,“ konkretizovala E. Ursinyová.

Mapa:

Zväčšiť mapu

Pre rekonštrukciu telesa miestnej komunikácie na Hraničnej ulici v Modranke príde k obmedzeniam v dvoch etapách.
Prvá etapa uzávierky bude od 1. apríla do 30. apríla 2011 na úseku od križovatky s Rajčurskou ulicou po IBV Vodná. Obchádzková trasa povedie cez Rajčurskú, Bosniacku a Vodnú ulicu do IBV Vodná a naopak. Počas druhej etapy od 1. mája do 31. mája 2011 bude uzávierka na úseku od IBV Vodná po križovatku s Vodnou ulicou, obchádzková trasa povedie z IBV Vodná cez Vodnú, Bosniacku, Pútnickú a Seredskú ulicu.

Mapa:

Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 25. marca 2011 12:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.