reklama

Na Bernolákovej ulici počítajte až do konca októbra s dopravnými obmedzeniami

Pre plánovanú výstavbu kanalizácie bude približne pol roka čiastočne uzavretá Bernolákova ulica. Podľa informácií Eleny Ursinyovej z referátu komunikácie kancelárie primátora, rozhodnutie o čiastočnej uzávierke vydal Obvodný úrad pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie v Trnave.

Cesta na Bernolákovej ulici je zúžená do jedného pruhu, premávku riadi semafor

Práce sú rozplánované na štyri etapy.
Prvá sa uskutoční od 1. apríla do 30. mája, druhá etapa je naplánovaná na obdobie od 30. mája do 15. júla, tretia od 15. júla do 30. augusta a štvrtá etapa sa uskutoční v termíne od 30. augusta do 15. októbra 2011.

Podľa postupu prác budú smerom z Bernolákovej ulice uzavreté ulice Žitná, Daxnerova, Železná, V. Paulíniho Tótha, Hattalova a Sasinkova. Vjazd na Žitnú a Železnú ulicu bude povolený z Vančurovej ulice, na Sasinkovu ulicu z Clementisovej ulice, na Daxnerovu, V. Paulíniho a Hattalovu bude vjazd povolený z Palárikovej ulice.

Ulož ako PDF
Napísal 7. apríla 2011 13:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.