reklama

V stredu popoludní a večer počítajte na Kollárovej ulici s dopravnými obmedzeniami

Štadión Antona Malatinského bude v stredu 18. apríla od 17. hodiny dejiskom odvetného semifinálového zápasu Slovnaft Cup-u medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava. Z tohto dôvodu počíta polícia s uzavretím Kollárovej ulice pre dopravu.

Okresné riaditeľstvo PZ v Trnave oznamuje, že z dôvodu zabezpečenia verejného poriadku pred a počas konania futbalového stretnutia je v stredu 18. apríla 2018 potrebné počítať na Kollárovej ulici s dopravnými obmedzeniami.

Ilustračné foto

Uzávierky sú predbežne naplánované pred zápasom od 15.00 hod., po skončení zápasu od 18.30 hod. do približne 20.00 hod.

Uzatvorená bude v prípade potreby Kollárova ulica v úseku od križovatky ulíc Kollárova – Dohnányho – Hospodárska po vjazd do podzemných garáží City arény na Kollárovej ulici.

Polícia zároveň pripomína, že v prípade, ak fanúšikovia ŠK Slovan Bratislava na zápas nepricestujú, alebo prídu len v menšom počte, polícia ihneď po takomto zistení Kollárovu ulicu v uvedenom úseku znovu otvorí pred dopravu.

AKTUALIZÁCIA:

Verejná doprava bude pokračovať po Kollárovej ulici ako obvykle, obmedzená môže byť len v prípade nárazového príchodu väčšieho počtu fanúšikov hostí na nevyhnutne potrebný čas.

Ulož ako PDF
Napísal 18. apríla 2018 8:53. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V stredu popoludní a večer počítajte na Kollárovej ulici s dopravnými obmedzeniami”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.