reklama

Pred odvetou Spartak – Levski Sofia treba počítať s dopravnými obmedzeniami

Polícia od štvrtkového rána odstavila pre verejnosť parkovisko a pozdĺžne odstavné pruhy na Kollárovej ulici. Po 16. hodine uzatvorí pre dopravu úsek Kollárovej od Rázusovej (budova právnickej fakulty) po Halenársku ulici (odbočka smer múzeum).

Opatrenia sú realizované v súvislosti s dnešným futbalovým stretnutím predkola Európskej ligy Spartak Trnava – Levski Sofia, ktoré má úvodný výkop o 19. hodine.

Na verejný poriadok budú dohliadať desiatky policajtov z celého Trnavského kraja. Príchod do Trnavy ohlásili aj fanúšikovia bulharského tímu, ktorí prídu pravdepodobne na niekoľkých autobusoch.

Vidieť boj trnavského tímu o postup do ďalších bojov v európskej súťaži chce po pomerne nádejnom výsledku 1:2 z prvého zápasu aj množstvo fanúšikov Spartaka.
Všeobecne sa očakáva návšteva, ktorá môže presiahnuť 10-tisíc divákov.

Ulož ako PDF
Napísal 4. augusta 2011 12:40. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.