reklama

Vodiči musia počítať v centre mesta a na Hlbokej s dopravnými obmedzeniami

Pre inauguráciu nového trnavského arcibiskupa Jána Oroscha a podujatie Dobýjanie Trnavy budú v Trnave na konci pracovného týždňa dopravné obmedzenia.

Polícia upozorňuje, že v piatok 30. augusta bude uzavretá ulica Jána Hollého, Univerzitné námestie a Invalidská ulica.

Obchádzková trasa bude vyznačená prenosným dopravným značením. V smere od Rybníkovej ulice povedie okolo hotelu Holiday Inn, polyfunkčného objektu U kráľa Ľudovíta na Hviezdoslavovu a Halenársku.

V smere z Halenárskej sa autá na Hollého ulicu nedostanú a budú musieť odbočiť doľava na Dolnopotočnú k OD Jednota.

katedrala-j-k
Cesty v okolí Katedrály budú v piatok uzavreté

Žiadame vodičov, aby rešpektovali osadené dopravné značenie. Na verejný poriadok a plynulosť cestnej premávky budú počas bežného výkonu služby dohliadať hliadky polície,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

S odmedzením dopravy musia rátať vodiči od štvrtka 29. augusta 22. hodiny do nedeľného poludnia 1. septembra na Hlbokej ulici.

Z dôvodu organizačného zabezpečenia podujatia Dobýjanie Trnavy sa uskutoční uzávierka jedného jazdného pruhu v smere od križovatky s Rybníkovou po križovatku so Starohájskou pri mestskej poliklinike.

dobyjanie-stavba
Stavba stredovekej dediny pod hradbami na Hlbokej začala už v utorok

Ulož ako PDF
Napísal 28. augusta 2013 12:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vodiči musia počítať v centre mesta a na Hlbokej s dopravnými obmedzeniami”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.