reklama

Travoltovi nevyšiel krok, ustlal sa aj s gitarou na chodníku

V piatok 25. marca o 22.22 hodine obdržali pracovníci Mestskej polície v Trnave informáciu, že pri Dome svetla na Štefánikovej ulici leží na chodníku muž.

Hliadka MsP po príchode na miesto zistila, že na zemi sa ocitol 42-ročný Viliam D. z Trnavy, ktorý bol pod vplyvom alkoholu. Pri sebe mal gitaru.

Viliam D. alias Travolta

„Pre menovaného prišla sanitka, ktorá ho odviezla do nemocnice. Za svoje konanie bude ďalej riešený,“ uvádza o udalosti správa mestskej polície.

Indisponovaným mužom nebol nik iný, ako najväčšia trnavská celebrita prezývaná Vilo Travolta. Ako už niekoľkokrát v minulosti, Vilovi v piatok takpovediac „nevyšiel krok“.
Držíme mu palce, aby sa aj z tejto najnovšej šlamastiky čím skôr vylízal.

Vilkov minimedailón:

Ulož ako PDF
Napísal 28. marca 2011 1:39. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.