reklama

Pri požiari v Ružindole sa popálila 65-ročná žena

Požiar prístavby rodinného domu v Ružindole likvidovalo osem trnavských hasičov v nedeľu 17. apríla. Podľa slov krajského hovorcu HaZZ v Trnava Ivana Peťka požiar v izbe spôsobila 65-ročná žena pri zakladaní ohňa v piecke pred ôsmou hodinou ráno.

„Žena utrpela popáleniny prvého stupňa na lýtkach a členkoch a nadýchala sa splodín. V čase príjazdu hasičskej jednotky na miest požiaru sa postihnutá osoba nachádzala mimo ohrozenia požiaru na voľnom priestranstve,“ uviedol Peťko.

Foto: KR HaZZ v Trnave

Na mieste zasahovali aj členovia Zdratovnej záchrannej služby a príslušníci policajného zboru. Popálenú ženu odviezli na vyšetrenia a ďalšie pozorovanie do trnavskej fakultnej nemocnice.

Priame materiálne škody boli vyčíslené na 1000 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 18. apríla 2011 8:04. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.