reklama

Stavebnú suť vyhadzovali do lesíka pri poľnej ceste

Štyridsaťdvaročného Seničana a 29-ročného obyvateľa Šaštína-Stráží pristihla v piatok 22. apríla hliadka Mestskej polície v Trnave pri vyhadzovaní stavebného odpadu do zeleného porastu na okraji mesta.

Hliadka MsP zasahovala na základe telefonického oznámenia.

Foto: MsP Trnava

„O 17. 45 hodine sme prijali oznámenie, že na Modranskej ulici pri areáli poľnohospodárskeho družstva neznámi muži vyvážajú z prívesného vozíka odpad. Hliadka po príchode na miesto zistila, že dvaja muži v poraste pri poľnej ceste vyhadzujú stavebnú suť. Mužov čaká za ich protiprávne konanie ďalší postih,“ informovala mestská polícia v tlačovej správe.

Ulož ako PDF
Napísal 25. apríla 2011 11:13. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.