reklama

Pri jarmočných výtržnostiach asistoval alkohol

Alkoholové opojenie či drobné výtržnosti patria k trnavskému jarmoku asi ako cigánska, burčiak, kolotoče alebo jadierka. Tohtoročný jarmok nebol nijako výnimočný a menších priestupkov zaznamenali mestskí policajti viacero. A spolu s nimi aj tri trestné činy – v dvoch prípadoch išlo krádež peňazí, v ďalšom o útok na verejného činiteľa. Podgurážený mladík zaútočil na mestských policajtov a bude čeliť vyšetrovaniu.

Mestská polícia hodnotí vzhľadom na návštevnosť priebeh Tradičného trnavského jarmoku 2010 ako pokojný.

Prinášame vám niektoré zo zaujímavých prípadov, o ktorých hovoria „jarmočné“ zvodky Mestskej polície.

Dňa 11.9.2010 v čase 05,20 hod. bola hliadke MsP Trnava vyslaná na ulicu Koniarekoú v Trnave, kde údajne leží muž. Hliadka na mieste zistila, že na parkovisku leží v mláke muž značne pod vplyvom alkoholu a hliadke dlho trvalo, kým muža prebrala. Následne bolo zistené, že sa jedná o 32- ročného Ivana D. zo Zavaru. Po prebraní menovaný následne odišiel preč.

Dňa 11.09.2010 v čase 01,36 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Streleckú v Trnave, kde mala mať problémy upratovacia čata na TTJ 2010. Po príjazde do občerstvovacieho centra na Streleckej ulici, bola hliadka pracovníkom uvedenej čaty upozornená na mladíkov, ktorí sa údajne medzi sebou pobili. Hliadke mladíci uviedli, že sú kamaráti a pochytili sa len tak. Hliadka mladíkov vykázala z občerstvovacieho centra, čo vykonali. Dvaja zo skupiny však po opustení občerstvovacieho centra vyšli na ulicu Dolné bašty, kde vykrikovali. Jednalo sa o 20- ročného Tomáša J. z Trnavy a 20- ročného Petra Ž. z Trnavy pričom tento začal päsťou búchať po stánkoch a na prívesnom vozíku s nápisom Donutky, päsťou prerazil laminátovú výplň. Obaja dobrovoľne nasledovali hliadku na MsP Trnava, kde boli vykonané úkony po ktorých boli obaja prepustení.

Dňa 12.09.2010 v čase 17,25 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Dohnányho v Trnave, kde cez kamerový systém mesta Trnavy bol spozorovaný neznámy muž ako z nadchodu mosta pri železničnej stanici v Trnave ničí reklamný pútač Tradičného Trnavského jarmoku. Po príchode na miesto hliadka zistila na nadchode neznámeho muža ako ničí reklamný pútač. Menovaný bol hliadkou vyzvaný aby upustil od protiprávneho konania. Bolo zistené, že sa jedná o 27- ročného Stanislava H. z Trnavy, ktorý bol hliadkou predvedený na MsP Trnava. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Dňa 12.9.2010 v čase o 00,08 hod. na ulici Paulínská v Trnave počas konania TTJ 2010 bola kamerovým systémom spozorovaná výtržnosť. Táto bola následne spozorovaná i hliadkou MsP Trnava. Pri riešení udalosti bola hliadka napadnutá mužom 28- ročným Stanislavom K. z Trnavy, ktorý fyzicky zaútočil na hliadku a následne bol hliadkou zaistený a odovzdaný. Za svoje konanie bude riešený Políciou SR.

Dňa 12.09.2010 v čase 16,46 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Kollárová v Trnave, kde sa pohybuje opitý muž. Po príchode na miesto hliadka spozorovala na Kollárovej ulici oproti futbalovému štadiónu ležať na zemi na ceste staršieho muža .Hliadka menovaného zobudila a zistila, že neznámy muž je silne pod vplyvom alkoholu a bol neschopný samostatnej chôdze a mal zranenia na tvári. Jednalo sa o 67- ročného Stanislava J. z Trnavy. Na miesto bola privolaná sanitka, ktorá muža previezla do nemocnice.

Ulož ako PDF
Napísal 13. septembra 2010 15:50. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pri jarmočných výtržnostiach asistoval alkohol”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.