reklama

Organizátori Grand Prix Tyrnavia očakávajú účasť 550 tanečných párov z 15 krajín

Počas blížiaceho sa víkendu 30. apríla – 1. mája 2011 sa uskutoční v priestoroch Mestskej športovej haly v Trnave 13. ročník medzinárodných pretekov v tanečnom športe Grand Prix Tyrnavia.

Festival je otvorený pre páry SR a susedných štátov, ktoré sú členmi svetovej organizácie IDSF. V tomto ročníku sa uskutoční 30 samostatných súťaží pre neregistrované a registrované tanečné páry od 6 rokov až po dospelých vo všetkých výkonnostných triedach. Usporiadatelia očakávajú účasť až  550 tanečných párov z 15 krajín Európy ako aj štyridsiatich tanečno-športových klubov zo Slovenska.

Foto: gpt.ktc.sk

„Vyvrcholením festivalu sú večerné galaprogramy od 19. do 21.00 hodiny, počas ktorých budú prebiehať finálové súťaže medzinárodnej tanečno-športovej federácie IDSF Open Adult – latinskoamerické a štandardné tance, kde páry získavajú body do svetového rebríčka, a ukážky najlepších tanečných párov. Na galaprogramy sú pozvaní čelní predstavitelia mesta Trnava, zahraniční hostia, reklamní partneri a účastníci festivalu. Našou snahou je, aby festival bol prezentáciou tanečného umenia, výchovnej činnosti s deťmi a mládežou a v širšom meradle vzbudil záujem o tanečné umenie, podchytil mladú generáciu k aktívnemu súťaženiu, estetickej a pohybovej kultúre a zmysluplnému využitiu voľného času,“ zdôraznil riaditeľ usporiadateľského klubu KTC Bratislava Miroslav Balún.

Viac informácií o tejto atraktívnej súťaži nájdete na stránke www.gpt.ktc.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 26. apríla 2011 4:41. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.