reklama

Organizátori Grand Prix Tyrnavia očakávajú účasť 550 tanečných párov z 15 krajín

Počas blížiaceho sa víkendu 30. apríla – 1. mája 2011 sa uskutoční v priestoroch Mestskej športovej haly v Trnave 13. ročník medzinárodných pretekov v tanečnom športe Grand Prix Tyrnavia.

Festival je otvorený pre páry SR a susedných štátov, ktoré sú členmi svetovej organizácie IDSF. V tomto ročníku sa uskutoční 30 samostatných súťaží pre neregistrované a registrované tanečné páry od 6 rokov až po dospelých vo všetkých výkonnostných triedach. Usporiadatelia očakávajú účasť až  550 tanečných párov z 15 krajín Európy ako aj štyridsiatich tanečno-športových klubov zo Slovenska.

Foto: gpt.ktc.sk

„Vyvrcholením festivalu sú večerné galaprogramy od 19. do 21.00 hodiny, počas ktorých budú prebiehať finálové súťaže medzinárodnej tanečno-športovej federácie IDSF Open Adult – latinskoamerické a štandardné tance, kde páry získavajú body do svetového rebríčka, a ukážky najlepších tanečných párov. Na galaprogramy sú pozvaní čelní predstavitelia mesta Trnava, zahraniční hostia, reklamní partneri a účastníci festivalu. Našou snahou je, aby festival bol prezentáciou tanečného umenia, výchovnej činnosti s deťmi a mládežou a v širšom meradle vzbudil záujem o tanečné umenie, podchytil mladú generáciu k aktívnemu súťaženiu, estetickej a pohybovej kultúre a zmysluplnému využitiu voľného času,“ zdôraznil riaditeľ usporiadateľského klubu KTC Bratislava Miroslav Balún.

Viac informácií o tejto atraktívnej súťaži nájdete na stránke www.gpt.ktc.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 26. apríla 2011 4:41. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.