reklama

Na 16. ročníku GP Tyrnavia sa cez víkend predstaví viac ako tisíc tanečníkov

Účasť 550 tanečných párov z 15 krajín očakávajú organizátori 16. ročníka medzinárodného festivalu tanečného športu Grand Prix Tyrnavia 2014.

Na palubovke Mestskej športovej haly sa predstavia počas víkendu (3. a 4. mája) tanečníci v súťažiach v štandardných aj latinsko – amerických tancoch.

Festival je otvorený pre páry SR a susedných štátov, ktoré sú členmi svetovej organizácie WDSF. V tomto ročníku organizujeme 30 samostatných súťaží pre neregistrované a registrované tanečné páry od 6 rokov až po dospelých vo všetkých výkonnostných triedach. Očakávame účasť približne 550 tanečných párov z 15 krajín Európy, vrátane členov asi 40 tanečno – športových klubov Slovenska,“ povedal riaditeľ Karloveského tanečného centra (KTC) a organizátor Grand Prix Tyrnavia Miroslav Balún.

ktc-gptyrnavia

Ilustračné foto: KTC

Tradičným vyvrcholením festivalu sú večerné galaprogramy. Dvojhodinový program štartuje v sobotu aj v nedeľu o 19. hodine.

Počas galaprogramu sa uskutočnia finálové súťaže medzinárodnej tanečno-športovej federácie WDSF Open Adult – latinskoamerické a štandardné tance, kde páry získavajú body do svetového rebríčka, a ukážky najlepších tanečných párov. Na galaprogramy sú pozvaní predstavitelia mesta Trnava, zahraniční hostia, reklamní partneri, ako aj účastníci festivalu a široká verejnosť.

Našou snahou je, aby festival bol prezentáciou tanečného umenia, výchovnej činnosti s deťmi a mládežou a v širšom meradle vzbudil záujem o tanečné umenie, podchytil mladú generáciu k aktívnemu súťaženiu, estetickej a pohybovej kultúre a zmysluplnému využitiu voľného času,“ pripomenul M. Balún.

PROGRAM GP TYRNAVIA 2014:
3.5.2014 – medzinárodná súťaž v štandardných tancoch (16:00 1.kolo, 19:00 semifinále, finále)
4.5.2014 – medzinárodná súťaž v latinsko-amerických tancoch (16:00 1.kolo, 19:00 semifinále, finále)

Plagát:
Plagat-GPT-2014

Ulož ako PDF
Napísal 29. apríla 2014 9:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.