reklama

Zamestnanci Úradu TTSK darovali krv

Foto: I. Krajčovič

Na Úrad Trnavského samosprávneho kraja opäť dnes prišla mobilná odberová stanica na odber krvi. Najcennejšiu a zatiaľ nenahraditeľnú tekutinu pre tých, ktorí ju potrebujú, sa rozhodlo darovať vyše dvadsať zamestnancov kraja. Medzi nimi bol aj predseda Trnavského samosprávneho kraja Tibor Mikuš.

„Potešiteľné bolo, že viacero zamestnancov darovalo krv prvý krát a tak rozšírili rady darcov na úrade,“ informoval Ivan Krajčovič z komunikačného odboru Úradu TTSK.

Ulož ako PDF
Napísal 3. mája 2011 12:16. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zamestnanci Úradu TTSK darovali krv”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.