reklama

Zamestnanci Úradu TTSK, ktorí prišli do kontaktu s pozitívne testovanou kolegyňou, mali negatívne výsledky testov

V súvislosti s pozitívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 jednej zo zamestnankýň Úradu Trnavského samosprávneho kraja bolo otestovaných 25 zamestnancov, ktorí s ňou prišli do priameho kontaktu.

“Výsledok všetkých testov bol negatívny, a to aj pri opätovnom testovaní,” informoval vo štvrtok 27. augusta 2020 trnavský župan Jozef Viskupič.

Zamestnankyňa bola pred týždňom identifikovaná Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Trnave ako kontakt kontaktu pozitívne testovanej osoby, s ktorou sa zúčastnila na oslave.

Ilustračné foto

Z preventívnych dôvodov, ešte pred vyhodnotením testov, Úrad TTSK prikázal prácu na doma zamestnancom, ktorí s touto zamestnankyňou prišli do styku.

Následne boli zamestnanci otestovaní a po poučení o dodržiavaní epidemiologických opatrení boli umiestnení do domácej karantény.

“Úrad TTSK v prijímaní opatrení postupuje v spolupráci a podľa pokynov Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trnave. V budove Úradu TTSK sú stále obmedzené návštevy verejnosti. Platia protiepidemiologické opatrenia vrátane merania teploty zamestnancov pri ich príchode do práce,” pripomenul Viskupič.

Ulož ako PDF
Napísal 27. augusta 2020 9:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

6 komentárov pre “Zamestnanci Úradu TTSK, ktorí prišli do kontaktu s pozitívne testovanou kolegyňou, mali negatívne výsledky testov”

 1. 1
  Gulino says:

  Nelegálna skládka odpadu Vladimíra Magulu pod poľnou cestou v k. ú. Suchá nad Parnou zlomila väz aj prednostovi OÚ v Trnave Ľubošovi Slobodovi

  https://pado.blog.sme.sk/c/543012/matovicov-prednosta-verifikoval-loz.html
  https://pado.blog.sme.sk/c/527957/verejny-zaujem-v-prospech-podnikatela-ci-elitneho-politika.html

  • 1.1
   ABD says:

   Také množstvo smetí sa tam muselo navážať dlho a určite o tom musí vedieť miestna komunita. Stačí niektorých pozvať na vyšetrenie a niekto pustí farbu. Takéto záležitosti bývajú verejným tajomstvom. Zavolajte tam Budaja. To bude najlepší recept.

  • 1.2
   Odkaz od Erin.brokovich.sk says:

   Netreba sa vzdávať. Viď pezinská skládka odpadu.

  • 1.3
   sis says:

   Pani starostka vždy vedela o všetkom, čo sa v obci deje. Zvlášť pri príbehoch s dlhým dejstvom. Jedine, ak by miestna spoľahlivo fungujúca SIS (Sukňová Informačná Služba) v tomto zlyhala.

 2. 2
  jozef says:

  Podotýkam , že p. starostka pre obec neurobila vôbec nič a doteraz nie je v Suchej ani len zberný dvor, o všetkom musela vedieť

  • 2.1
   Ivan says:

   Miestna SIS má skúsenosti s infiltráciou do ľubovoľného miestneho prostredia. Vďaka vlastným databázam informácií jej činnosť nie je ohrozená ani pri zásadnej zmene volebných výsledkov.🤶😃

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.