reklama

Zamestnanci Úradu TTSK, ktorí prišli do kontaktu s pozitívne testovanou kolegyňou, mali negatívne výsledky testov

V súvislosti s pozitívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 jednej zo zamestnankýň Úradu Trnavského samosprávneho kraja bolo otestovaných 25 zamestnancov, ktorí s ňou prišli do priameho kontaktu.

„Výsledok všetkých testov bol negatívny, a to aj pri opätovnom testovaní,“ informoval vo štvrtok 27. augusta 2020 trnavský župan Jozef Viskupič.

Zamestnankyňa bola pred týždňom identifikovaná Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Trnave ako kontakt kontaktu pozitívne testovanej osoby, s ktorou sa zúčastnila na oslave.

Ilustračné foto

Z preventívnych dôvodov, ešte pred vyhodnotením testov, Úrad TTSK prikázal prácu na doma zamestnancom, ktorí s touto zamestnankyňou prišli do styku.

Následne boli zamestnanci otestovaní a po poučení o dodržiavaní epidemiologických opatrení boli umiestnení do domácej karantény.

„Úrad TTSK v prijímaní opatrení postupuje v spolupráci a podľa pokynov Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trnave. V budove Úradu TTSK sú stále obmedzené návštevy verejnosti. Platia protiepidemiologické opatrenia vrátane merania teploty zamestnancov pri ich príchode do práce,“ pripomenul Viskupič.

Ulož ako PDF
Napísal 27. augusta 2020 9:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zamestnanci Úradu TTSK, ktorí prišli do kontaktu s pozitívne testovanou kolegyňou, mali negatívne výsledky testov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.