reklama

Žiaci trnavskej strednej poľnohospodárskej školy sa pre pozitívne testy učia online

Od stredy 7. októbra 2020 prebieha vyučovanie v Strednej odbornej škole poľnohospodárstva a služieb na vidieku online. Z preventívnych dôvodov sú žiaci a učitelia ponechaní v domácom prostredí minimálne na desať dní.

Ako informoval Trnavský samosprávny kraj, ktorý je zriaďovateľom školy, časť pedagogického zboru bola pozitívne testovaná na ochorenie Covid-19 alebo s pozitívne testovanými osobami prišla do kontaktu.

„Na základe výsledkov ďalších testov a konzultácií s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Trnave sa rozhodne o ďalšom postupe,“ uviedol župan Jozef Viskupič.

Ilustračné foto: Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku

Dištančnou online formou sa učia v kraji aj žiaci Gymnázia Ladislava Novomeského v Senici a Gymnázia Františka Víťazoslava Sasinka v Skalici.

Vo všetkých župných stredných školách platia protiepidemiologické opatrenia – nosenie rúšok, dodržiavanie odstupov, dezinfekcia rúk a priestorov alebo meranie teploty termokamerou pri vstupe do budovy.

Úrad TTSK a školy postupujú v prijímaní opatrení v spolupráci a podľa pokynov regionálnych úradov verejného zdravotníctva.

Ulož ako PDF
Napísal 7. októbra 2020 9:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.