reklama

Mestská televízia prinesie živé vysielanie z Noci kostolov

V piatok 27. mája od 20. hodiny môžete na Mestkej televízii Trnava sledovať priamy prenos z Katedrály Jána Krstiteľa, kde sa v rámci podujatia Noc kostolov uskutoční zaujímavý kultúrny program.

Podľa slov riaditeľa televízie Petra Chmelu MTT začne vysielanie koncertom jazzovej formácie Hittrich Band, po ktorom bude nasledovať predstavenie Trnavskej arcidiecéznej charity.
Na prenášanie vystúpenia Zuzany Smatanovej v čase od 21. do 22. hodiny televízia nezískala súhlas vydavateľa, preto bude priamy prenos po hodinovej odmlke pokračovať od 23.00 koncertom Kataríny Koščovej. Prenos ukončí požehnanie arcibiskupa Bezáka krátko pred polnocou.

„Okrem MTT bude signál prenášať aj TV Noe a internetová televízia arcidiecézy. Jedinečnú atmosféru podujatia zachytia štyri kamery, signál vyrába naša televízia a poskytne ho ďalšej na šírenie pre TV Noe, pôsobiacej na území Slovenska a Českej republiky. Odhadujeme, že prenos môže dosiahnuť sledovanosť až do 600-tisíc divákov,“ uviedol P. Chmela.

MTT úspešne spolupracovala s TV Noe na niekoľkých projektoch aj v minulosti. Práve vďaka vysokej sledovanosti mimo trnavského regiónu považuje Chmela spoluprácu s týmto partnerom za veľmi užitočnú a prínosnú aj pre trnavskú mestskú televíziu.
V piatok 27. mája bude sprístupnených v Trnavskej arcidiecéze 82 kostolov.
„Jedným z našich úmyslov je snaha otvoriť kostoly a ukázať krásu chrámov, ktoré sú dôležité nielen na sakrálnej úrovni, ale aj na historicko-kultúrnej úrovni. Chrámy sú zásadným priestorom života spoločenstva,“ vysvetlil zámery trnavský arcibiskup Róbert Bezák.

Ulož ako PDF
Napísal 26. mája 2011 21:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mestská televízia prinesie živé vysielanie z Noci kostolov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.