reklama

V Bolerázi horela stolárska dielňa

Sedem príslušníkov HaZZ z hasičskej stanice v Trnave zasahovalo v neskorých večerných hodinách pri požiari prístavby rodinného domu v Bolerázi.
Požiar vznikol v malej stolárskej dielni a šíril sa na vedľajšie prístavby a objekty.

„Požiar poškodil drevenú strešnú konštrukciu dielne aj prístavby. Pri zásahu boli použite dýchacie prístroje a požiarisko monitorovali pomocou termovíznej kamery. Po odvetraní priestorov bola rozobraná strešná konštrukcia, ktorú následne dohasili vysokotlakovým prúdom. Po zlikvidovaní požiaru o 23:12 hod. sa jednotka HaZZ vrátila na základňu. Príčinou vzniku požiaru bol skrat na elektrickej rozvodni v dielni.Materiálne škody vyčíslil majiteľ na 2500 eur.Uchránené hodnoty predstavujú 10 000 eur,“ informoval krajský hovorca HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 2. júna 2011 9:02. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.