reklama

Nová akcia StreeTT Session v amfiku má osloviť najmä mladých Trnavčanov

Mestský amfiteáter ožije v sobotu 18. júna premiérovým podujatím určeným predovšetkým pre mladšie ročníky. Trnavská samospráva v spolupráci s neziskovou organizáciou Bronco a ďalšími kooperujúcimi združeniami a parnermi usporiada StreeTT Session.

„Podujatie reflektuje na snahy pomôcť mladým ľuďom realizovať svoje vízie a nápady, prezentovať svoju tvorbu, či schopnosti v netradičných športoch. Do organizácie sú zapojení mladí Trnavčania, ktorí majú chuť vložiť svoju energiu a schopnosti do nového podujatia a ukázať návštevníkom svoj talent či už v športe alebo v umení a inšpirovať tak aj ostatných k aktivite a práci na sebe,“ vyjadrili sa o pripravovanej akcii organizátori.

Návštevníci podujatia uvidia súťaže v športovej disciplíne Street (technické triky v podobe skokov na rampách na bicykloch BMX) a v disciplíne Flatland čo je štýl jazdy na BMX, ktorý je predvádzaný na hladkých rovných povrchoch. Talent je posudzovaný na základe schopnosti udržiavať koordináciu a rovnováhu pri predvádzaní množstva náročných a elegantných pohybov.

Plagát

V rámci programu StreeTT Session bude otvorená škola skateboardingu, diváci uvidia v akcii pouličných umelcov a graffiti art, zúčastniť sa môžu fotoworkshopu a parkovej výstavy fotografií Fotopark, zaujímavú ponuku akcie obohatí autorská tvorba Martiny Slovákovej, ktorá predstaví dokumentárne filmy s tematikou cyklistiky.

Kultúrny program obohatí vystúpenie skupín Puding pani Elvisovej, Fuera Fondo, DJ-ov a predstavenie detského divadla Agapé.

Podujatie začína o 11. hodine, potrvá do 23. hodiny.

Vstup je voľný.

Spolupracujúce organizácie: O.Z. Bronco, O.Z. Fotoklub Iris, Martina Slováková, O.Z.Street sports Trnava, www.emphotography.eu, www.yo-yo.sk, Modrofúz.

Ulož ako PDF
Napísal 15. júna 2011 16:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.