reklama

Nová akcia StreeTT Session v amfiku má osloviť najmä mladých Trnavčanov

Mestský amfiteáter ožije v sobotu 18. júna premiérovým podujatím určeným predovšetkým pre mladšie ročníky. Trnavská samospráva v spolupráci s neziskovou organizáciou Bronco a ďalšími kooperujúcimi združeniami a parnermi usporiada StreeTT Session.

„Podujatie reflektuje na snahy pomôcť mladým ľuďom realizovať svoje vízie a nápady, prezentovať svoju tvorbu, či schopnosti v netradičných športoch. Do organizácie sú zapojení mladí Trnavčania, ktorí majú chuť vložiť svoju energiu a schopnosti do nového podujatia a ukázať návštevníkom svoj talent či už v športe alebo v umení a inšpirovať tak aj ostatných k aktivite a práci na sebe,“ vyjadrili sa o pripravovanej akcii organizátori.

Návštevníci podujatia uvidia súťaže v športovej disciplíne Street (technické triky v podobe skokov na rampách na bicykloch BMX) a v disciplíne Flatland čo je štýl jazdy na BMX, ktorý je predvádzaný na hladkých rovných povrchoch. Talent je posudzovaný na základe schopnosti udržiavať koordináciu a rovnováhu pri predvádzaní množstva náročných a elegantných pohybov.

Plagát

V rámci programu StreeTT Session bude otvorená škola skateboardingu, diváci uvidia v akcii pouličných umelcov a graffiti art, zúčastniť sa môžu fotoworkshopu a parkovej výstavy fotografií Fotopark, zaujímavú ponuku akcie obohatí autorská tvorba Martiny Slovákovej, ktorá predstaví dokumentárne filmy s tematikou cyklistiky.

Kultúrny program obohatí vystúpenie skupín Puding pani Elvisovej, Fuera Fondo, DJ-ov a predstavenie detského divadla Agapé.

Podujatie začína o 11. hodine, potrvá do 23. hodiny.

Vstup je voľný.

Spolupracujúce organizácie: O.Z. Bronco, O.Z. Fotoklub Iris, Martina Slováková, O.Z.Street sports Trnava, www.emphotography.eu, www.yo-yo.sk, Modrofúz.

Ulož ako PDF
Napísal 15. júna 2011 16:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.