reklama

Druhé pokračovanie StreeTT Session opäť ukáže, že voľný čas sa dá tráviť aj aktívne

Po úspešnej minuloročnej premiére sa uskutoční v sobotu 19. mája druhé pokračovanie StreeTT Session. K slovu sa opäť dostanú mladí športoví nadšenci, ale aj umelci a hudobníci.

Podujatie je určené širokej verejnosti, voľne dostupné pre každého, bez vstupného. Myšlienkou je inšpirovať mladých k športu, či umeniu a ponúknuť alternatívu k využívaniu voľného času. Cieľovou skupinou sú predovšetkým mladí ľudia, všetci športoví nadšenci, náhodní okoloidúci, ale pripravený je aj program pre deti,“ hovorí Peter Cagala z mestského úradu v Trnave.

Hlavným organizátorom akcie je mesto Trnava, kooperujú tiež viaceré organizácie a skupiny. Spolupracovníci z Pecobikes, Bronco, Idea Machine či JunkRide.sk a další sa podieľajú na zdarnom priebehu jednotlivých súčastí programu.


Vlaňajšia premiéra sa odohrala v priestoroch amfiteátra a na vedľajšom parkovisku, v tomto roku sa akcia uskutoční v areáli Slávie

Program StreeTT Session 2012 zahŕňa atraktívne a technicky náročné súťaže na bicykloch. Diváci si vychutnajú umenie majstrov v podobe skokov, otočiek, preskokov cez zábradlie a iných technických fines a náročných kúskov.

So zaujímavým skateboardovým predstavením prídu chalani z občianskeho združenia Street sports Trnava.

Rovnako ako vlani súčasťou podujatia bude prezentácia graffiti a pouličného umenia.

Novým prvkom na podujatí bude prítomnosť korčuliarov a atraktívnej disciplíny Free slalom skating.


Plagát s kompletným programom

Súčasťou podujatia bude Trnavčanom dobre známy Bercajgel – cyklistická jazda mestom Trnava na ktorej sa pravidelne zúčastňuje množstvo nadšencov všetkých generácií. Po skončení Bercajgla sa uskutoční koncert známej kapely Chiki liki tua.

Pre nejmenších je pripravené divadelné predstavenie Pirátov syn v podaní divadla MaKiLe.

Radi by sme týmto podujatím podnietili mladú generáciu k aktívnemu životu a zlepšili vzťah k športu ako takému,“ zdôraznil P. Cagala.

Ulož ako PDF
Napísal 4. mája 2012 13:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Druhé pokračovanie StreeTT Session opäť ukáže, že voľný čas sa dá tráviť aj aktívne”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.