reklama

StreeTT Session ponúkla atraktívne zážitky, aj bonus v podobe hokejového semifinále

V poradí druhú prehliadku skejterov, šikovných jazdov na bicykloch či tvorcov graffiti si v priestoroch športového areálu trnavskej Slávie vychutnali stovky divákov.

Nečakným, no o to príjemnejším spestrením StreeTT Session bolo sledovanie semifinálového duelu hokejových MS medzi Slovenskom a Českom na operatívne nainštalovanej veľkoplošnej obrazovke s účasťou stoviek fanúšikov nášho národného tímu.

Akciu opäť organizovalo mesto Trnava v spolupráci s Pecobikes, eventovým združením Bronco, Cyklocentrom Plus a ďalším partnermi a spolupracovníkmi.


Hokej na Slávii si vychutnali stovky Trnavčanov

FOTO: Peter Cagala

Tohtoročnú StreeTT Session hodnotím pozitívne. Podarilo sa nám prilákať do Trnavy množstvo šikových pretekárov z celého Slovenska, ktorí sa zapojili do havnej súťaže vo freestylovej disciplíne street, prítomných divákov lákali aj skejtbordisti a ďalšie atrakcie. Hokejový prenos bol vítaným a príjemným bonusom,” konšatoval člen organizačného tímu Peter Cagala z mestského úradu.

Diváci si v príjemnom počasí vychutnali nespočetné množstvo skokov, šmykov, trikov a súťaží vo viacerých disciplínach. Novinkou bola atraktívna súťaž v pretekoch na tzv. festkách – bicykoch s jedným prevodom na polkilometrovom korčuliarskom ovále.

FOTO: Peter Cagala

O hudobné spestrenie sa postarali uznávaný trnavský raper Boy Wonder a kapela Chiki liki tua. Súčasťou StreeTT Session bola aj propagačná jazda priateľov cyklistiky Bercajgel. Do pelotónu sa v sobotu večer po skončení vydareného hokejového derby s Čechmi zapojilo 116 cyklistov, ktorí absolvovali niekoľkokilometrový okruh mestom aj v sprievode policajného auta.

Vlani sme situovali premiéru podujatia do mestského amfiteátra a na susedné parkovisko. Ohlasy zúčastnených aj naše pocity jasne hovoria, že areál basketbalového ihriska na Slávii je na akciu tohto typu vhodnejší. Ľudia sa v tomto prostredí cítili lepšie, cítili sme všetci lepšiu atmosféru,” zhodnotil Cagala.

Ako pripomenul, za ústretovosť a technickú pomoc chcú organizátori vyjadriť poďakovanie vedeniu a pracovníkom AŠK Slávia.

FOTOGALÉRIA PETRA CAGALU:

Ulož ako PDF
Napísal 24. mája 2012 15:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.