reklama

Nájdené sudy s olejom vylievali deti do kanála

V sobotu 2. júla dopoludnia zasahovali mestskí policajti na Coburgovej ulici. Trojica detí našla plechové sudy s olejom, obsah ktorých vylievali do kanála. Ich počíňanie si všimol okoloidúci. Ten deti vo veku od 10 do 11 rokov zadržal až do príchodu hliadky MsP.

Ilustračné foto: stockarch.com

Deti podľa správy mestskej polície sudy našli, olej z nich vylievali, aby mohli prázdne plechové nádoby odovzdať v zberných surovinách.

S obavy pred možnýn ohrozením životného prostredia prišla na miesto udalosti aj pracovníčka Slovenskej inšpekcie životného prostredia.

Udalosť je v štádiu ďalšieho vyšetrovania.

Ulož ako PDF
Napísal 4. júla 2011 6:10. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0.


INZERCIA

5 komentárov pre “Nájdené sudy s olejom vylievali deti do kanála”

 1. 1
  fonzerelli says:

  V poslednom čase začali miznut železne rohože na oškrabavanie topanok spred vchodovych dvier. Pred rokom nam zmizol poklop kanala a pred 3 rokmi nam zmizli hlinikove madla z prednych aj zadnych vchodovych dvier. Cigani ukradnu vsetko, co nie je privarene

 2. 2
  stewe says:

  sekat ruky za krádeže a takéto “skutky” ako je toto… čím budeme ludskejší tým sa budú viac roztahovat (snažím sa byt bez nenávisti voči tejto menšine)

 3. 3
  eddy2611 says:

  Investovat do romskych ucitelov. Bielych nebudu pocuvat. Ked sa objavia 2 dni do tyzdna v skole tak to nestaci. Vplyv ochocovania zo strany rodiny je silnejsi. Romsky ucitelia by to mohli zvladnut. Alebo seckych na Sibir?

 4. 4
  teo says:

  Okolo celej Coburgovej natiahnut mur a elektricky plot a nechat ich tam nech sa tam zaseru durch !!!!

 5. 5
  janko hrasko says:

  Keď v spoločnosti (cca -70r) ešte platili všeobecné morálne pravidlá, napríklad aj 10 Božích prikázaní, primerane tomu sa správali aj cigáni. Stredná generácia by sa ešte mohla rozspomenúť čo nám o nich rozprávali starí rodičia. Apropo, nekradnú len toľko, aký príklad im dávajú gadźovia? Tieto živorodky sú už dlhé desaťročia degenerované masívnou socialnou podporou hoci voľakedy prežili aj bez nej. A to fakt doteraz nikoho nenapadlo, že prirodzenou autoritou pre roma je romsky učiteľ? Obávam sa, že musí padnúť popri Grécku ešte zopár štátov podporujúcich darebákov, ktorí buď vôbec neprinášajú osoh, alebo sú iba zamestnaní no vskutočnosti nepracujú aby aj rómsky problém už niekto vyriešil. Vraj dlh Grécka v prepočte na jedného obyvateľa je 35.000 EUR !!! Koľkože sudov, ukradnutých kanálových poklopov a rohoží odovzdaných do zberu to je? Asi musí prísť opäť doba kedy si bude ľudstvo vážiť každodenný chlieb a potom si aj povolaní vládnuť v krajinách sveta uvedomia staré známe ” kto nepracuje nech neje”. Inak v mojom najbližšom okolí žije popri nás gadźoch jediná rómska rodina a ešte sa mi nestalo, že by ma mladší nepozdravili, starší neodzdravili.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.