reklama

V boji s arogantnými vodičmi majú pomôcť žlté čiary

Zabrániť obmedzovaniu prístupu áut určených na vysýpanie zberných nádob na komunálny odpad netolerantnými vodičmi chce mesto prostredníctvom vodorovného dopravného značenia.

Žlté čiary pribúdajú v týchto dňoch na trnavských sídliskách v bezprostrednej blízkosti priestorov pre smetné nádoby práve z dôvodu narastajúcej arogancie vodičov.

Zaparkované autá často bránia pracovníkom firmy .A.S.A. vyprázdniť smetné nádoby

„Čiary sa vyznačujú z dôvodu, že v čase odvozu odpadu sa pred ohradenou stojnou plochou často nachádzajú motorové vozidlá, a tým prichádza k znemožneniu vývozu odpadu.
Mesto Trnava plánuje vyznačiť žltými čiarami všetky stojné plochy na území mesta, prednostne tam kde dochádza najčastejšie k obmedzeniam pri vývoze odpadu,“
uvádza trnavská samospráva v tlačovej správe.

Ulož ako PDF
Napísal 12. júla 2011 20:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.