reklama

Pre rekonštrukciu sa na Hajdóczyho nedostanú zberové vozidlá, obyvatelia budú musieť používať zberné nádoby na iných miestach

Práce na prvej etape komplexnej obnovy Hajdóczyho ulice ovplyvnia aj režim zberu a vývozu komunálneho odpadu, papiera, skla, plastov a biologicky rozložiteľného odpadu. Stojisko č. 253 na Hajdóczyho ulici bude počas rekonštrukcie dočasne zrušené.

Obyvatelia bytových a rodinných domov môžu využívať najbližšie stojiská v upravenom režime, informovala mestská samospráva.

Pre obyvateľov v rodinných domoch na Hajdóczyho ulici budú pristavené 1 100-litrové nádoby (papier, plast, komunálny odpad) na bočných uliciach Murgašovej a Lichardovej.

Biologicky rozložiteľný komunálny odpad (BRKO) sa bude na bočných uliciach zbierať v termínoch, ktoré sú stanovené v harmonograme.

Obyvatelia Hajdóczyho ul. majú možnosť umiestniť svoje hnedé kontajnery na BRKO v deň vývozu na bočné uličky Murgašovu a Lichardovu, pretože vývoz z Hajdóczyho ul. nebude dočasne možný.

Mesto prosí občanov, aby si svoju hnedú nádobu označili, pretože začipovaná nádoba sa musí vrátiť na pôvodné miesto.

„Používajte nádoby, ktoré vám boli dočasne pridelené. Nádoby, ktoré sú pri vašich nehnuteľnostiach, sa nebudú vysýpať, lebo sa k nim zberové vozidlo osem týždňov nedostane. Mestský úrad v Trnave, odbor komunálnych služieb, vám ďakuje za porozumenie a tolerovanie dočasne zhoršených podmienok v blízkosti vášho bydliska.“

Bytové domy

Pre bytové domy bude platiť nasledovný režim:

Hajdóczyho 2, 4, 6 – stojisko č. 243 na Murgašovej ul. alebo stojisko č. 244 na Špačinskej ul.
Hajdóczyho 8, 10, 12 – stojisko č. 243 na Murgašovej ul. alebo stojisko č.245 na Špačinskej ul.
Hajdóczyho 14, 16, 18 – stojisko č. 243 na Murgašovej ul. alebo stojisko č.246 na Špačinskej ul.
Hajdóczyho 9 – môže využívať dočasne pridelené 1 100 l nádoby (papier, plast, komunálny a kuchynský odpad) na Lichardovej ul. a sklo vhadzovať do najbližšej nádoby.
Hajdóczyho 28 – môže využívať dočasne pridelené 1 100 l nádoby (papier, plast, komunálny a kuchynský odpad) na Murgašovej ul. a sklo vhadzovať do najbližšej nádoby.
Hajdóczyho 30 – môže využívať dočasne pridelené 1 100 l nádoby (papier, plast, komunálny a kuchynský odpad) na Murgašovej ul. a sklo vhadzovať do najbližšej nádoby.
Hajdóczyho 32 – môže využívať dočasne pridelené 1 100 l nádoby (papier, plast, komunálny a kuchynský odpad) na Murgašovej ul. a sklo vhadzovať do najbližšej nádoby

Ulož ako PDF
Napísal 7. marca 2022 16:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.