reklama

Spartakovskú pätnástku povedie v novej sezóne tréner Brezovský

S novým trénerom Mgr. Jozefom Brezovským začali prípravu na nadchádzajúcu sezónu starší žiaci FC Spartak Trnava U-15. Úlohou nového kouča bude podľa jeho slov okrem tradičnej prípravy hráčov na sezónu aj zoznámenie sa s kádrom.

“S chlapcami som strávil zatiaľ len niekoľko tréningov. Prevzal som družstvo plné šikovných futbalistov, preto verím, že tento kolektív bude v 1. lige starších žiakov dosahovať dobré výsledky,” povedal v krátkom rozhovore J. Brezovský.

Snímka zo záveru minulej sezóny ešte s trénerom Marošom Šarmírom

Futbalové nádeje Spartaka s ročníkom narodenia 1997 čaká počas júla a augusta viacero prípravných zápasov a turnajov. V druhej polovici júla odchádzajú mladí spartakovci na päťdňové sústredenie do Nemšovej.

“Káder zostáva v porovnaní s vlaňajškom viacmenej nezmenený a stabilizovaný. Pribudli k nám chlapci, ktorí vlani hrali so staršími žiakmi a v novej sezóne posilnia náš tím. Verím, že po tom, ako v minulej sezóne odohrali zápasy so staršími rovesníkmi, budú patriť medzi lídrov,” doplnil Jozef Brezovský.

Partnerom spartakovskej pätnástky je trnavská spoločnosť PROFIŠPORT, mediálnym partnerom portál www.trnava-live.sk

Ulož ako PDF
Napísal 13. júla 2011 20:27. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.