reklama

Mladá žena okradla dôchodcu, rovnaký skutok spáchala aj v minulosti

Dávajte si pozor na peňaženky uložené v zadnom vrecku nohavíc! Väčšina mužov si myslí, že ak majú doklady v zadnom vrecku, že je to miesto, kde ich majú pod kontrolou a v bezpečí. Šikovný zlodej však dokáže prekonať aj to. Môže využiť príležitosť v tlačenici, resp. tlačenicu aj spôsobiť zámerne, prípadne využiť bezbrannosť a slabšie reakcie staršieho človeka.

Zadné vrecko nohavíc nie je najbezpečnejšie miesto pre peňaženku

„Minulý týždeň v predajni s pečivom v Trnave došiel takto o svoju peňaženku 80 – ročný muž. Mal v nej 10 eur, čipovú kartu MHD a lieky. Polícia podozrivú zlodejku zakrátko vypátrala a poverený príslušník ju obvinil z prečinu krádeže. Dvadsaťštyriročná Trnavčanka bola za obdobný skutok už v minulosti odsúdená a teraz jej hrozí odňatie slobody na šesť mesiacov až tri roky,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 9. augusta 2011 9:04. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mladá žena okradla dôchodcu, rovnaký skutok spáchala aj v minulosti”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.