reklama

Vodičovi Seatu po zrážke s Porsche Cayenne odtrhlo polovicu auta. Len zázrakom sa nikomu nič nestalo

Včera popoludní sa na ceste medzi Trnavou a Bučanmi zrazili osobné autá Porsche Cayenne a Seat Ibiza. Aj napriek tomu, že Seat zostal po nehode totálne zdemolovaný a náraz auto rozdelil na dve polovice, obaja vodiči vyviazli akoby zázrakom bez zranení.

SUV Porsche obišlo z nehody v porovnaní s Ibizou len so „škrabancami“.

„Dopravná nehoda bola nahlásená v utorok 16. augusta 2011 o 15:49 hod.Na miesto udalosti bola vyslaná hasičská jednotka so šiestimi príslušníkmi Vodiči sa nachádzali mimo vozidiel bez zranenia. Vozidlá boli zabezpečené proti úniku prevádzkových kvapalín a možnému vzniku požiaru odpojením akumulátorových batérii. Miesto udalosti bolo označené kužeľmi. Na miesto sa dostavila Záchranná zdravotná služba. Príslušníci hasičskej stanice v Trnave riadili do príchodu polície dopravu, keďže vozidlá zaberali jeden jazdný pruhu. Jednotka po ukončení zásahu sa o 17:01 hod. vrátila na základňu,“ informoval o zásahu hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Fotografie HaZZ v Trnave:

Ulož ako PDF
Napísal 17. augusta 2011 9:05. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vodičovi Seatu po zrážke s Porsche Cayenne odtrhlo polovicu auta. Len zázrakom sa nikomu nič nestalo”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.