reklama

O týždeň bude v Trnave jarmok. V meste vyrastie viac ako 500 stánkov

Trnavský jarmok 2011 otvorí svoje brány vo štvrtok 8. septembra a potrvá do nedele 11. septembra.

Tohtoročný jarmok ponúkne celkom 364 stánkov určených pre komerčný predaj a služby, v ďalších 180 stánkoch nájdu návštevníci ľudových remeselníkov a drobných výrobcov s ponukou tradičných výrobkov.

Kolotoče sa rozložia v priestoroch parkoviska na Dolnopotočnej ulici pri Trnavskej univerzite, v areáli futbalového štadióna na Dolných Baštách, v Orolskej záhrade a na Paulínskej ulici pri Balakove.

Mestskému úradu bolo podľa informácií vedúceho kancelárie primátora Pavla Tomašoviča doručených 531 žiadostí o komerčný predaj a služby. Súhlas získalo 364 predajcov. Mesto Trnava začalo s inštaláciou prvých stánkov už v polovici tohto týždňa, ďalšie budú pribúdať postupne.

Ilustračné foto

Dopravné obmedzenia v centrálnej mestskej zóne začnú už dva dni predtým – v utorok 6. septembra o 22. hodine. Miestne komunikácie budú uzavreté na uliciach Hlavná, Trojičné námestie, Dolné bašty, A. Malatinského, Športová, Strelecká, Paulínska, Dolnopotočná, Hornopotočná, Hviezdoslavova a parkovisko na Radlinského ulici.

Najväčšie zastúpenie medzi stánkarmi budú mať komerční predajcovia (245 stánkov), občerstvovacích stánkov bude 43, tekvicové jadierka ponúkne 16 stánkarov, 29 predajcov príde na jarmok so sortimentom ako sú trdelníky, kukurica, langoše, cukrová vata a podobne.

Oficiálny čas predaja komerčných predajcov a remeselníkov je vyhradený vo štvrtok od 8. do 20. hodiny, v piatok a v sobotu do 21.00, v nedeľu do 18.00 h.
Občerstvenie bude otvorené vo štvrtok do 22.00, v piatok a v sobotu do 24.00, v nedeľu do 21.00 h.
Prevádzkovatelia kolotočov majú povolenú prevádzku vo štvrtok, v piatok a v sobotu do 22.00, v nedeľu do 21.00 h.

Mesto Trnava počíta v roku 2011 s príjmami z jarmoku vo výške 153-tisíc eur, výdavky majú dosiahnuť 107-tisíc eur.

Kompletný kultúrny program Tradičného trnavského jarmoku 2011 si pozrite TU.

Ulož ako PDF
Napísal 2. septembra 2011 9:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “O týždeň bude v Trnave jarmok. V meste vyrastie viac ako 500 stánkov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.