reklama

Recesista či umelec? Na námestí našli voľne položenú rastlinu nápadne podobnú konope

Podozrivú nádobu, voľne položenú na kamennom podklade súsošia Najsvätejšej trojice na Trojičnom námestí, vo štvrtok 8. septembra podvečer zaistili trnavskí kriminalisti. Jestvuje podozrenie, že v oranžovom črepníku bolo zasadené konope, z ktorého sa vyrába marihuana.

Policajti zadokumentovali miesto nálezu a rastlinu zobrali na expertízu

Približne dvadsať centimetrov vysokú rastlinu zakrýval sklený obal. Podľa svedkov bola nádoba pod Trojičkou položená najmenej druhý deň. „Určite som ten črepník videl aj včera,“ hovoril jeden z okoloidúcich.

Kriminalisti rastlinu zaistili a zadokumentovali miesto nálezu. Podľa ich slov poputuje na rozbor do Kriminalisticko – expertízneho ústavu.

Rastlinu v črepníku chránil sklený obal

„Možno to spravil nejaký recesista alebo umelec a my sme sa stali súčasťou jeho bláznivého diela,“ zamýšľali sa prizerajúce skupinky zhromaždených.

Ulož ako PDF
Napísal 8. septembra 2011 21:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Recesista či umelec? Na námestí našli voľne položenú rastlinu nápadne podobnú konope”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.